reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Hej Tynka :)
Witam Ciebie i z miejsca życzę dwóch kreseczek na teście :)
Grunt to pozytywne nastawienie, bo ponoć połowa sukcesu leży w naszej psychice.
U mnie @ skąpa, aż mnie to dziwi przy tych upałach. Jutro dzwonię do lekarza potwierdzić termin hsg.

Jakąś listę dziewczyn na 1 stronie będziemy robić? Na innych wątkach są takie...
 
Czesc dziewczyny chcialam Wam tylko dodac duuuzo sily i samozaparcia :-) Ja staralam sie o dziecko 14 cykli. Bylam zalamana i zrezygnowana. Gdy całkowicie odpuscilam i myslalam ze nic z tego dowiedziałam sie o aktualnej ciąży w 3 miesiacu. Beda wzloty i upadki, ale oplaca sie!! Kopniaki i to malutkie cudo w brzuszku Wam to kiedys wynagrodzi :-)
 
lista juz jest panakotka 1str
tynka wpisalam cie na liste witaj
sysiq ja zaczelam 13 cykl tak chcialabym zeby juz sie udalo
 
Mam wielką nadzieje że wspólne trzymacie kciuków juz niedługo zacznie przynosić rezultaty:-)
PanaKotka myślę ze taka lista to bardzo dobry pomysł, chociażby dla lepszej orientacji kto na jakim jest etapie staranek.
Sysiq buzia maleństwa na zdjęciu z USG jest przesliczna!! Gratulacje upragnionego cudu:-) takie wpisy dają wielką nadzieje, że każda z nas niedługo doczeka się swojego cudu. Oj juz wielokrotnie przekonałam się, że ciąża zaskakuje i się w nią zachodzi w najmniej oczekiwanym momencie, ale mega ciężko jest się nie nastawiać.
Mój mąż ma nadzieje ze się udało a mnie jest juz przykro bo czuje się jak zawsze przed okresem...
 
Tynka - mi rowniez bylo przykro z tego powodu, ze musialam informowac meza z kazdym miesiacem o negatywnym tescie. Mimo tego, ze zawsze mnie wspieral i dodawal otuchy w jakis sposob sprawialam mu przykrosc. Przyznal sie do tego ze sam w sobie ciezko przechodził porazki, dopiero gdy dowiedzieliśmy sie o tej ciazy. Uwierzcie przez ponad rok panikowalam, plakalam, mialam dosc, zawiodlam siebie i meza coraz mocniej z kazdym negatywnym testem a robilam ich miliony. Bo mimo tego ze wychodziły negatywne wierzylam, ze moze jednak... no zachowywałam sie jak wariatka. Nie ma sie co oklamywac :-) Zrobilam wszystkie mozliwe badania, lekarz za kazdym razem cierpliwie tlumaczyl ze to lezy rowniez w mojej psychice. Gdy sie czegos bardzo pragnie, ciezko to osiagnac. Wszystkich mialam za głupców i tak przegapiłam pierwsze trzy miesiące ciazy. A dokladnie na pierwszym badaniu bylam w 14 tyg :-) Cuda sie zdarzają, znam jeszcze bardziej niemozliwe historie. Na kazda z Was przyjdzie pora i wierze w to z całego serca :-)
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry