reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Witajcie porannie,
Bella tempka dostała kolejnego kopniaka :-)
Blubbery musicie się wszystkie fajnie dogadywać jak takie młodziutkie jesteście ;)
Lisica dużo zdrówka, oby na święta przeszło choróbsko i fajnie, że masz luźne godziny pracy, to czasami bardzo pomaga. U mnie tak sobie, ale trzeba sobie radzić :)
 
Bella póki nie ma @ jest nadzieja:tak:
Ja sobie obiecałam, że nie będę testować i się nakręcać co miesiąc.. jak ma być to będzie:tak: takze nie kupiłam testów.. noo chyba, że się będzie spóźniać ok 10 dni to wtedy zrobię. Cykle mam nieregularne..

Lisica zdrówka !!!!!!!!!! oby do weekendu:tak:

U nas właśnie mega burza się zaczyna brrrrrrrrrr
 
Dziewczynki proszę o pomoc zinterpretowaniu wyniku bety: BETA HCG - 484.29 mIU/mL

wynik ujemny 0,0 - 5,0
1-10 tydz, <1,20 - 417 430
11-15 tydz. 16 996 - 247 465
16 - 22 tydz, 6860-50 239
23 - 40 tydz. 1583 - 65 911
?????
Na jutro już jestem umówiona z ginem :).
 
reklama
Do góry