reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Bella plamienia też się zdarzają na początku ciąży, ale nie mówię Ci tego bynajmniej, żeby wzbudzić nadzieję, ale różnie bywa. Czuję się lepiej to fakt, nie wiem na jak długo, bo ostatnio było kiepsko. Mi jest trochę smutno, bo temperatura zaraz mi wzrosła po tych tabletkach i utrzymuje się na wysokim poziomie - mam takie tempki jak po owulacji a przed @ więc niestety nie łudzę się że nastąpi jakaś owulacja w trakcie brania tych tabletek a tak bardzo chciałam zacząć od maja próbować :( A ja myślałam, że OVU jest bezpłatny w podstawowych funkcjach, mylę się? Ja i tak wolę enpr :) tam też możesz wyszukać osoby, które starają się - wystarczy wyszukiwać sobie zmieniając numery w adresie strony, bo każda ma swój indywidualny. Tak znalazła mnie dziewczyna, która miała cykl dzień w dzień tak jak ja. Z tymi serduszkami napiszę jeszcze raz, może mi coś konkretnego w końcu napiszą.
 
reklama
Kasia, Bella (o ile u was pojawi się @, a trzymam kciuki by nie przyszła) to ja do was dołączam w następnym cyklu ;) @ powinnam dostać 8-9.05 chyba że coś się poprzesuwa (teraz jestem po pierwszej po poronieniu) i działam ;)
 
Cześć dziewczyny,

ja już powoli zaczynam żyć świętami i wyjazdem na k. JPII, dlatego życzę Wam dużo ciepłych i miłych chwil w zdrowiu podczas tych świąt. Uśmiechu i zrozumienia oraz wytrwałości w codzienności, która nie jest łatwa. Pamiętajcie nigdy się nie poddawajcie, kiedy jest źle i dbajcie o siebie jak mówi mój cytat przewodni: "Ten kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachować radosny umysł". Wszystkim starającym się życzę pozytywnego testu, ciężaróweczkom dalszej spokojnej ciąży :) Moje starania o upragnioną ciążę oddalają się. Spodziewam się, że nawet później niż w czerwcu mój cykl wróci do normy, więc do tego czasu na pewno wszystkie zaciążycie (i tego Wam życzę!!) a ja zostanę sama... :( ale myślę, że przynajmniej zaciążę jako ta ostatnia - bo w to czy w ogóle to nie wątpię :D Czekam na decyzje również ze stażu. Byłoby fajnie jakby w końcu się coś udało...

Póki co "wylogowuję się" do życia na miarę możliwości, pozdrawiam Wam ciepło, Wesołego Alleluja!
wielkanocna_owca.jpg
 

Załączniki

  • wielkanocna_owca.jpg
    wielkanocna_owca.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny, zdrowych, pogodnych i radosnych Swiat Wielkiej Nocy.

Adelo Kochana uwazaj na siebie. Bezpiecznej podrozy. My bedziemy z Wami myslami w Piekarach Slaskich.
 
Adelo piękne życzenia:tak:

Ja również życzę zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt !! oby spełniły się Wasze marzenia :tak::tak: (i też moje;-))

Lisica, Bella to kolejny cykl jest nasz!! w końcu to już cykl na 2015 rok :-D:-D

Jutro jeszcze do pracy i 3 dni wolnego hura;-)
 
Dziewczynki życzę Wam spełnienia tego ważnego marzenia ;) no i wesołych i pogodnych Świąt , żeby Wam upłynęły w zdrowiu i pogodzie ducha będę o Was pamiętała przy Wielkanocnym stole ;*
 
reklama
Kochane ja również Wam życzę Zdrowych, pogodnych Świąt dużo zdrówka i spełnienia marzeń przede wszystkim tego najważniejszego :-):-):-):-):-)
 
Do góry