reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ehh mnie juz nieźle na @ zbiera.. mam mega wku,.. wa:-D i do tego ()() mnie bolą strasznie ..
Wróciłam z 3 godz. zakupów z córką ... byłam po sandałki albo jakieś trampki na wyjazd .. wróciłam z pepsi dla męża... nic nie ma poprostu porażka!! Kupiłam właśnie na all sandałki z zakrytym przodem, mają jutro wysłać... oby doszły do czwartku kurde:tak::tak:
 
Hej dzieczyny..melduje się po swietach bylismy u tesciów powiedzielismy ze jestem w ciazy:-)radosc byla niesamowita az sie wodeczka polała ja oczywiscie nie pilam bo jak bym mogla zaszkodzic wlasnemu malenstwu:-D najesc sie nie najadłam bo nic nie było tam dobrego oprocz białej kielbaski :-(a Wam jak mineły swieta?
 
Hej laseczki wpadam poczytać i z nową porcją fluidków

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak czytałam o wódce i ciąży to mi się moja babcia przypomniała , tata polewa ,a babcia patrzy na mnie i mówi : a Ty kielicha nie walniesz ?
Ja ,że w ciąży przecież jestem ,a ona taki szok na twarzy :
"To w ciąży się nie pije wódki ?!!!"
Myślałam ,że padnę ;)
Jak opowiedziałam to u teściowej to powiedziała " no nieraz kobiety mają zachcianki na wódkę to piją " .a ja lekki szok i mówię " no to chyba bez pojęcia takie kobiety są ".

Niektórzy mówią ,że wino czy piwo nie zaszkodzi jak się dzióbka umoczy ,ale ja jestem zdania ,że alkoholu zero i nawet cukierków i tortów z alkoholem unikam , czy ciast nie i kropka choćby mnie skręcało nie ruszę.


Idę zerknąć na listę kto kolejny do testowania .
 
kobietka łapię fluidki :tak::tak: ja nie piłam alkoholu w ciąży, nawet piwa karmi nie piłam. I dziwie się babci.. tyle kampanii społecznych, na każdym piwie nie piję w ciąży ..
Jeśli chodzi o listę to ja na jutro bodajże.. ale raczej nic z tego nie będzie..

Bella do dzieła !!!!!!!!!!!!!!!!

beata cieszę się, że tak piękną wiadomość przekazywaliście w Święta:tak::tak:

Mnie Święta szybko minęły, porobiłam sałatek, mięsek i innych smakołyków z mamą i mieliśmy niezły zapas w lodówce na całe święta:tak::tak: W śmigusa odwiedziliśmy rodzinkę i myk.. po świętach.

Jutro szykujemy się na majówkę, bo pewnie korki na A4 będą niezłe w weekend;-);-)
 
reklama
Do góry