reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Kasiu szkoda :sad: mnie teraz też się nie uda, dziś mam chyba owulację (piękny śluz i ból jajnika) a K. w Niemczech od poniedziałku... Wątpię by jeszcze coś zostało z niedzielnych żołnierzy :-p
 
reklama
Pewnie będziemy walczyć razem na luty albo marzec:tak: Mój chce dziecko wiosenne najwcześniej także pewnie za miesiąc dwa zaczniemy takie prawdziwe staranka;-)

Jutro jedziemy w góry na 10 dni, będę do was zaglądać:tak:
 
KasiaJ to może jak będziecie w górach, spokój, luz i wtedy się uda.:-)
Aschlee no to startujemy, ja tez trzymam za ciebie kciuki, i za inne staraczki też &&&&&&&&&&&&
 
Bella mam taką nadzieję i myślę, że @ szybko pójdzie;-) Moja mała też została poczęta na majówce hehe ale w 2008 r;-)
 
Hej dziewczyny. Ja w tym cyklu zaczynam brać luteinę. Gin powiedziała, że jak po dwóch cyklach nie będzie dzidzi to mam przyjść na wizytę i umówimy się na usg owulacji. Jestem pełna nadziei, że może teraz się uda :tak: Miałyście doświadczenia z luteiną? Jakie są wasze odczucia? Pomogła?;-)
 
Hej.
Kasia w które góry się wybierasz? ;)

Kajuta z luteiną nie pomogę bo ja ją brałam tylko na podtrzymanie ciąży, ale z tego co dziewczyny kiedyś pisały to luteinę po owulacji się bierze. Wcześniej hamuje owulkę. I niektórym się udało. Wiem że jeszcze i Acard biorą by pomóc zagnieżdżeniu. Trzymam kciuki za Twój cykl :)
 
reklama
Do góry