reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witajcie kochane, i ja chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne, dużo zdrówka i radosnych chwil w gronie najbliższych i przyjaciół oraz spełnienia marzeń, samych bezproblemowych ciąż i rozwiązań oraz dla staraczek szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek :) WESOŁEGO ALLELUJA :****
 
reklama
Czesc Kochane dawno mnie nie bylo ale wracam z wiesciami ze porobilam badania na tarczyce dostalam leki i mam zielone swiatlo od lekarzy:D
Dzis rano przylazla @ ale czuje sie dobrze I odziwo brzuch mnie nie boli.
 
Zdrowych, wesołych Świąt w rodzinnym gronie. Dla jednych szybkiego zafasolkowania, a dla drugich bezproblemowych ciąż, oraz szybkich i bezbolesnych porodów :-)


U mnie na wizycie wszystko w porządku. Serduszko bije, a dzidziuś ładnie rośnie :-)

Gratulacje dla nowych przyszłych mamuś :-)

Aschlee super, że dostałaś zielone światło. Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn :-)

Bella już myślałam, że Ci się uda... Ale nie martw się, w tym cyklu będą dwie kreseczki :-)


Polecam zobaczyć zwiastun filmu " Niebo istnieje...naprawdę". Szczególnie tym z Was, które poroniły.
 
Ostatnia edycja:
Kwiatuszku bardzo się cieszę, że wszystko ok:tak::tak:

Co tam u Was Kochane?? nie piszecie nic tak dużo macie jedzonka czy co ??:-D:-D:-D

Mnie córka obudziła dzisiaj o 7. Lubię taką perspektywę wolnego poniedziałku:-)
Zaraz szykujemy śniadanko wielkanocne, przychodzą rodzice i dziadkowie:tak:

Wesołych !!!!!!!!!!
 
Hej i po świętach, najgorsze,że jutro do pracy.

Kawiatuszku tez liczyła, ale trudno, @ już dobiega końca, i zaczynamy od nowa, może tym razem się uda.
Zobaczyłam zwiastun właśnie tego filmu, zapowiada się ciekawie.
Wiesz co miałam dziwny sen, poprzedniej nocy, śniło mi się, że mój tata zmarł, i przychodził do nas na ziemie, widziałam go tylko ja i mama, ale on nie był sam, chodziła z nim mała dziewczynka, a on mi powiedział wtedy teraz ja się nią zaopiekuje, i mam przed oczami jego i tą mała dziewczynkę jak trzymają sie za ręce. Jak to pisze to mam ciary.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dokładnie Bella najgorsze, że do pracy .. ale ja tylko na kilka dni..od piątku mam wolne:tak::tak:
Mnie się dzisiaj też śniła mała dziewczynka .. ;-) Trzymam kciuki za kolejny cykl;-) musi być dobrze!!

Ja czekam na @, już mnie wszystko boli ..
 
Do góry