reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Zdrówka dla synka! Nasza Zuzia też kaszlała ostatnio w nocy, ale podaje jej syrop i w sumie jej chyba już przeszło. Także może to takie jakieś chwilowe było... Zebrałam już skierowania na badania. W tym tygodniu idę je zrobić, no i pod koniec przyszłego tygodnia idę na wszelkie posiewy i cytologie. Jak wszystko wyjdzie dobrze, to mam nadzieję, że od września coś zaczniemy działać ;) Póki co jestem w trakcie @, więc trzeba czekać najpierw na badania - wyniki, a potem na nowy cykl. Dni płodne / owulacja wg moich obliczeń wypadną pod koniec września, więc jeszcze troszkę czasu zostało... No i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :*
 
reklama
Mika szybko zleci:) zwłaszcza przy takim maluszku:) Mikołaj już nie kaszle tylko ochrupnięty. Ale psikamy gardełko i jest trochę lepiej:)
U mnie na dniach owu powinna być:) Pierwsza od dwóch lat:)))
 
basik77 - witaj pewnie ,że możesz dołączyć , na kiedy planujesz staranka ?to dopiszę Cię do listy :)
KPe007 - witaj u nas czyli co piszemy na liście ,że staranka w toku ?
Paulinko - dużo zdrówka dla małego :* przesyłam buziaki :)

a ja byłam u teściów i czymś się strułam chyba mi winogrono usiadło na żołądku , niedobrze mi i wczoraj wszystko zwracałam słabo się dziś czuję ,a weekend minął mi w miarę dobrze od niedzieli mnie tak mdli .
 
Kobietka22 staranka byly w tym cyklu ale raczej nic z tego nie wyszlo:( bioré sie ostro za przytulanka we wrzesniu:) aktualnie czekam na wredote @
pozdrawiam
 
Witajcie! Dołączę do Was i ja :happy: W najbliższym cyklu znów zaczynam starania po poronieniu 1 lipca - tylko czekam aż wreszcie okres przyjdzie. A skoro się jeszcze nie pojawił to owulacja (o ile takowa się pojawi :baffled:) wypadnie pewnie we wrześniu.
Mam nadzieję, że przyniesiecie mi szczęście :happy: Pozdrawiam!
 
Paulinka88- mama Mikołaja , staranka w toku
ARLEN- staranka w toku
Jenny - Aniołkowa Mama - staranka w toku
Agaawa - Aniołkowa Mama - staranka w toku
Piaska- staranka w toku
Mika.k - Aniołkowa Mama - staranka w toku
KPe007- staranka w toku
Edyta89
- Aniołkowa Mama - wrzesień 2013
Kobietka22- Aniołkowa Mama - wrzesień 2013
Anulka 198424- wrzesień/październik 2013
Mycha05- wrzesień 2013
Mikaaa- mama Zuzi - wrzesień 2013
basik77- wrzesień 2013
spooky27- Aniołkowa Mama - wrzesień 2013

ok dopisałam do listy nowe staraczki :) dziś się już coraz lepiej czuję , no i co mamy prawie połowę sierpnia dziewczynki wrześniowe już niedługo ;)
 
Hao, halo! Ależ cisza!
Mogę zameldować, że wreszcie doczekałam @ i powróciłam do mierzenia tempki. Zobaczymy jak to pójdzie tym razem... Tymczasem deszczowo i byle jak... Siedzimy z Młodym i czytamy bajki o Scooby-Doo :D Przyjemności życzę!
 
dziewczynki ja byłam na weekendzie u rodzinki :)
jak tam u Was?
Spooky - no ja też będę mierzyła od wrześniowego cyklu jak się zacznie to pewnie się wątek rozkręci ja już nie mogę się doczekać ;p
 
reklama
paulinka88 - dzięki :D Moje mierzenie temperatury najbardziej ma na celu sprawdzenie czy w ogóle będę miała owulację. Wcześniej nie było z tym problemu, ale to pierwszy cykl po poronieniu i lekarz mówił, że tak jak po porodzie może przez jakiś czas nie występować...
 
Do góry