reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Tak,Lisico zgadza sie,ale czytajac dzis posty zobaczylam ze pare dni temu na moim suwaczku byl 6t6dz i napisalam o tym z zapytaniem czy suwaczek moze sie mylic,chyba ze na tel.sie przycielo.Teraz napisalam posty z kompa i jest dobrze 6,6 ale tj ostatnio.
 
Hej Bella! Witamy, witamy, fajnie, że do nas dołączasz! : ) Powiedz co u Ciebie? Widzę, żę u Ciebie już półmetek? : ) Mamy jeszcze wątek typowo ciążowy: Staraczki 2014 w ciąży więc zapraszamy : )

Dominika – faktycznie coś źle policzyłam i pomyliłam się o tydzień – faktycznie 6tc 6dz. : ) Ale czy to nie jest tak, że jest się w jakimś tygodniu jak on się jeszcze nie skończył? To znaczy 8,9, 10, 11 sierpnia to można powiedzieć, że byłaś w pierwszym tyg. Ciąży, a 15 się skończył pierwszy tydzień i zaczał się drugi. I tak np. 6 tydz miniony i np. 3 dni, można powiedzieć, że jest się w 6tyg i 3 dniu, czyli reasumując już w trakcie trwania 7 tygodnia. A Jutro będzie pełne 7 (bo się zakończy). Czyli Dominiko jutro skończysz 7 tydzień, a nie zaczniesz. I zacznie lecieć ósmy. Nie wiem czy czaicie o co mi chodzi.

Mi np. bellybestfriend liczy w ten sposób, dokładnie cytuję „Jesteś w 12 tygodniu ciąży (11 tyg i 2 dni). Miesiąc : 3, Trymestr:1.” I większość kalkulatorów ciążowych mi mówi, że jestem w 12.

A co do USG to już szukam. Dokładnie to był 5tc 1 dz. Nie mam opisu, ale to był sam pęcherzyk. A wielkości też nie mam podanej.
 
Dominika-ale zabiegana jesteś. Staraj się dużo odpoczywać.
Bella-Witaj; )
Dziewczyny dziś pierwszy raz od dawna zajrzalam w mój kalendarzyk i okazało się że serduszkowalam z moim S. W samą owulacje (hihi) i rzeczywiście skojarzylam ze w ten sam dzień miałam typowo owulacyjny śluz (prawie przezroczysty, ciągnący, gesty) nie nakrecam się specjalnie ake Kto wie:p normalnie nawet bym nir skojarzyla ale musiałam zapiski wprowadzić w aplikacje :D
 
Jussastar, rozumiem o co chodzi :p, tylko dziwi mnie czemu w ubiegłym tygodniu suwaczek wyświetlał mi to samo co wczoraj, chyba że posty starsze są wyświetlane z tymczasowym tygodniem ciąży na suwaczku. No nieważne :) 7 tydzień jak to leci :p

Happy, odpoczywam ile się da ;)
3mam kciuki żeby staranka zaowocowały w postaci fasoleczki ;)
 
Dominika to dobrze, że u Ciebie wszystko oki bo troche się martwilam tą ciszą a wiedziałam, że miałaś plamienia :)Happy trzymam kciuki! ;)Mnie juz zaczyna pobolewac lewy jajnik jakby zwiastujący nadchodzacą owu :)Ale to chyba trochę za wcześnie zazwyczaj mam gdzieś w środku cyklu około 15 dnia ale wiadomo wszystko może ulec zmianie..My jeszcze nie rozpoczęliśmy starań bo kurde jakoś tak się nie składało..obydwoje jestesmy strasznie senni wieczorami i nic nam się nie chce :DChyba przez tą pogodę :p
 
Hej dziewczyny za mną okropna noc bo synek strasznie kaszlak i się dusil wiec do 2 nie spalam. O 7rano obudzily mnie mdłości i trzymają do teraz. Nie jestem w stanie nic zjeść ani nawet kawy wypić. Przypuszczam ze to jakiś wirus:/
Justyna-trzymam kciuki za owocne staranka
 
reklama
Hej dziewczyny ale tu cisza ja rozchorowalam się okropnie. Dopadł mnie wirus grypy żołądkowej wiec leje się ze mnie górą i dołem:/ do tego strasznie bolą mnie nerki:/
 
Do góry