reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Witajcie dziewczyny:-)

przepraszam za długą nieobecność no ale w weekend byliśmy na urodzinach teścia, a w poniedziałek byłam na spotkaniu z koleżankami i trochę sobie zaszalałyśmy;-)

Dziewczyny w ciąży jak się macie? jak samopoczucie?
Majdaczku ściskam mocno

A my rozpoczynamy staranka od jutra.

Dużo słońca dzieczyny:tak:
 
reklama
Motylku, Niemartwsie :****

U mnie ok, dzis dostalam pierwsza @ po # i odetchnelam z ulga ze przyszla ;-) , teraz jeszcze jedna @ i ruszamy do boju :-D , no chyba ze pisane jest mi nie dostac tej kolejnej, ale ten cykl jeszcze nie bedzie takim typowo starajacym :-)

Sciskam Was wszystkie !!!
 
Majdaczku – cieszę się, że się trzymasz. I dobrze, że się skupiłaś na rodzinie – jesteś bardzo mądrą kobietką : ) Mi też Ciebie brakuje na tym wątku, ale wiadomo, wszystko w swoim czasie.
Happymum – no to teraz tylko jak najczęściej upojne wieczory z winkiem i czekoladkami : ) Przy okazji trochę kalorii wpadnie : )
Shawty – to fajnie, że tak przechodzisz ciążę. Tylko się nie martw, że za mało objawów – u mnie tak samo a dzieciaczek wczoraj zaprezentował się na szóstkę na usg : ) I jeszcze mi pomachał hehe Może będzie grzeczny, bo tak oszczędza mamusię, żadnych mdłości ni nic : )
Tuśka, Justyna - &&& za staranka!
Beata – mam nadzieję, że powrót do staranek to będzie „złoty strzał” na miarę II : )
 
Butterfly chętne wezmę 10kg.:)
Shawty-bardzo się ciesze ze dobrze znosisz ciążę i oby tak dalej; )
Niemartwsie-myske ze jeśli lekaz mówi ze te plemienia są niegroźne to nie powinnaś sue tym denerwować.
Justyna-ważę 49.8 kg.a wzrost 170cm.
Beata-super ze @ juz przyszła. Teraz coraz bliżej do staranek;)
 
Jussastar dziekuje:*fajnie ze u ciebie wszystko dobrze:) happymum to faktycznie jestes bardzo szczupla..ja w sumie podobnoe 50kg przy 168 i mama mi ciagle mowi zebym przytyla no ale jak to mama;)
 
Justyna-u mnie normalna waga to ok.55kg. Ale po urodzeniu małego bardzo schudłam i jie mogę przytyć. Choć nie czuję się z tym jakoś super źle ale te 5 -10kg by się przydało; )
 
Aleee Wam zazdroszcze ja to przy Was pulpet jestem 164cm i 64kg :-\ , ale ja cale zycie mam problem z waga, tylko pare cukierkow i troche chleba i zonk waga w gore :-/ ale mam to juz gleboko w duszy ;-)
 
reklama
Tuska-według lekarzy to waga idealna do twojego wzrostu:) wiec się ciesz. Ja nie ukrywam że dzięki temu ze nie tyje mogę jeść wszystko, ile chce i kiedy chce. Mam taj od zawsze. Zjadam codziennie oj 3000kcal.
 
Do góry