reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Witajcie kochane :-)
Niemartwsie dobrze ze Cie przebadali mam nadzieje ze troszke sie uspokoilas ;-) , trzymam kciuki zeby plamienia ustaly, a dzidziol rosl silny i zdrowy :-)
Lisico myslami jestesmy z Toba, w sumie to dobrze ze zostawili Cie na obserwacji, oby porobili badania i wszystko bylo dobrze, wierze ze tak bedzie i niedlugo wrocicie do domku, postaraj sie nie stresowac zbytnio ;-) daj znac jak sie czujecie
Majdaczku ciesze sie ze troche lepiej u Ciebie, odpocznij, poukladaj sobie wszystko, nabierz sil i wroc do staran, sciskam Cie mocno !!!
Happy ciesze sie ze macie "nakaz" do staran i oby takie zawirowania jak ost mialas juz sie nie powtorzyly ;-) , trzymam &&&&& za udane "starania, niestarania" ;-)
Pozostale staraczki zycze powodzenia :-) , a przyszlym mamusiom samych spokojnych dni i nudnych ciaz , rosnijcie zdrowo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane:*
Ojej wreszcie dobre informacje:)
Majdaczek :*:*:*
Happymum, cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko okej:) Teraz trzymam bardzo mocno kciuki za to żeby jakj najszybciej pojawiły się 2 kreseczki:) A co do przytycia to chętnie oddałabym Ci pare kg:D
O muszę wypróbować te owocowe landrynki na mdłości:)
Beatko a jak tam u Ciebie Kochana, jak się czujesz, ile Ci jeszcze zostało do ponownych starań? buziaki:*
Shawty gdzie jesteś??? Jak się czujesz, wszystko okej u Ciebie??? Jak tam zdrowie teścia?
U mnie może być, mdłości nadal są, dziś w nocy złapał mnie 3 razy taki skurcz w łydce, że zwijałam się z bólu...;/ Chyba muszę zainwestować w magnez, jaki jest najlepszy, żeby dobrze się wchłaniał?
Buziaki i miłego dnia:)
Wiecie co, dziś wstaje a tu 2 stopnie na dworze... ale zimnooo!!! ale przynajmniej wreszcie słonecznie;)
 
Majdaczku, cieszę się, że się odezwałaś :) Wracaj kochana do dobrej formy psychicznej i przede wszystkim za jakiś czas do starań :) Trzymam kciuki za Ciebie.

Butterfly, nie odzywam się, ale podczytuje. U mnie w porządku, w sumie nawet nie powiedziałabym, że jestem w ciąży, bo zadnych objawów nie odczuwam specjalnie, czasami tylko jakieś drobne zachcianki jedzeniowe :)
Teść dalej w szpitalu, ale nic konkretnego nie wiem :)
U mnie z pogodą było podobnie, mróz straszny :(
 
Hapymum - wspaniała wiadomość :) Jestem pewna, że właśnie takie starania na luzie, bez wsłuchiwania się w organizm, przyniesie szybki efekt w postaci dzidziusia :)

Beatko, dziękuję :) niestety plamienia są i wg lekarza szybko się nie skończą, ale ważne, że podobno nie są groźne. Trzymam kciuki za Twój szybki powrót do starań zakończony sukcesem :)

Butterfly, ja mogę polecić Magne B6 max i Asmag forte. Mól lekarz zalecił mi je już w pierwszej ciąży i teraz podobnie. Biorę Magne B6 max 3 razy dziennie po 2 tabletki i Asmag forte 3 razy dziennie po 1.

Shawty, cudownie, że tak spokojnie znosisz ciążę :) możesz normalnie żyć i pracować. Nawet nie wiesz, jak Ci tego zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym sensie) :)

U mnie też słoneczko pięknie świeci, od razu pozytywniej podchodzę do życia :) Podobno jest zimno, ale jestem uziemiona, więc mi to nie przeszkadza.
 
reklama
Happymum no to podobnie jak ja :p Niby miałam odpuscic ten cykl ale co mi tam nie będziemy się zabezpieczac..A jeżeli możesz powiedziec to ile ważysz w stosunku do wzrostu??Bo ja własnie też nie wiem czy nie pasowałoby mi przytyc choc dobrze się czuję ze swoją obecną wagą.Shawty zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu ! :):) Mam nadzieję że i ja niedługo będę na podobnym etapie :)
butterfly mnie też zmroziło jak wyszłam rano z domu..
 
Do góry