reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Hej:-)
Co tam u Was dziewczyny?
Happy dużo zdrówka życzę ja też ostatnio to przechodziłam i wiem co to za ból:no:
My dziś bawiliśmy się w domku, byliśmy na spacerku ogólnie dzień lenia.:tak:
 
reklama
Faktycznie na forum ostatnio cisza..dziewczyny te co zaszly odzywajcie sie bo jestesmy ciekawe co u was:)) happy duzo zdrowia:) ja ostatnio tez chorowalam ale juz mi przechodzi jeszcze kaszel został. .jutro wybieram sie na badania :)
 
Witam nocna pora ;)

Happy bidulko zdrowka zycze !!! Oby szybko przeszlo !!!

Tuska u mnie tez dzis len zawital :p ale to tez przez @ bo dalej sie leje, delikatnie mniej jak wczoraj ale tez intensywnie :-\ jeszcze ze 4 dni i powinno byc po ;-) . Wiecie jakos ten miesiac szybko mi zlecial to i ten drugi strzeli jak z bicza, a jeszcze jak wynajmiemy to mieszkanie (a czuje ze tak) bo nawet przyspieszyli nam ogladanie z pazdziernika na jutro :-O czyli chyba szanse mamy spore :-D to juz wogle czas bedzie lecial jak szalony i nie bede myslala o tym zawieszeniu w staraniach :-)

Milego wieczorka wszystkim !!!
 
Beatka oby @ szybko sobie poszła:-) Fajnie masz z tym mieszkaniem , lubię nowe wyzwania , zmiany jak coś się dzieje to mam takie wrażenie że człowiek ma więcej energii :tak:

Tak tak Justyna ma rację dziewczyny zafasolkowane odzywać się bo smutno tu bez was;-)
 
U mnie ok, przeszło już choróbsko.. ale nie spodziewałam się takiego początku ciąży.. najpierw antybiotyk na zatoki, potem globulki na grzybicę.. aż boję się co będzie dalej. Wróciłam do pracy, ale dalej mam nudności.. często muszę wstawać i biec do toalety.
Byłam na usg i małe miało 0.94 mm tydzień ciąży się zgadza z suwaczkiem, także ok.

Co u was? która testuje ? trzymam mocno kciuki:tak::tak:
 
reklama
beata mam do Ciebie pytanie. Po jakim czasie od zabiegu dostałaś @?
Co u Ciebie? Fajnie masz,że możecie się dalej starać. My zielone światło powinniśmy mieć po @, ale na razie starania niestety musimy odłożyć na termin nam bliżej nie znany ;(
 
Do góry