reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Miałam śluz😉 dotąd zawsze miałam strasznie sucho, nie było możliwości obserwacji śluzu płodnego, bo go nie miałam. W tym cyklu był zauważalny
Kurcze to u mnie właśnie w tym cyklu praktycznie zero śluzu.. a testy owulacyjne pozytywne.. dziwne te nasze cykle ;) długo starasz się o dzidzię?
 
Kurcze to u mnie właśnie w tym cyklu praktycznie zero śluzu.. a testy owulacyjne pozytywne.. dziwne te nasze cykle ;) długo starasz się o dzidzię?
Łącznie to już idzie chyba 3 rok. W tym czasie jedną ciąże poroniłam w 10 tc, a jedna okazała się pozamaciczna. Staramy się o nasza trzecią ciąże. A Ty?
 
Łącznie to już idzie chyba 3 rok. W tym czasie jedną ciąże poroniłam w 10 tc, a jedna okazała się pozamaciczna. Staramy się o nasza trzecią ciąże. A Ty?
Ja już prawie 5 lat.. nie mamy dzieci a jedno poronienie za mną. Jestem po 3 iui nieudanych a teraz działamy naturalnie po laparohistero
 
Tez nie mamy dzieci😔 dużo przeszłaś... 5 lat to kawał czasu. Ile masz lat jeśli mogę wiedzieć?
Ja w tym roku 29 a mąż 31, a Wy?
My po iui chcieliśmy in vitro, ale dobra ciocia namówiła mnie na zmianę kliniki. Zrobiłam to i nie żałuję bo lekarz szuka przyczyny, a nie leci po najniższej linii oporu. Laparo wykazała endometrioze 2st o której nie miałam bladego pojęcia.
 
Ja w tym roku 29 a mąż 31, a Wy?
My po iui chcieliśmy in vitro, ale dobra ciocia namówiła mnie na zmianę kliniki. Zrobiłam to i nie żałuję bo lekarz szuka przyczyny, a nie leci po najniższej linii oporu. Laparo wykazała endometrioze 2st o której nie miałam bladego pojęcia.
Ja mam 33, a mój partner 39. Zaczęłam chodzić do kliniki całkiem niedawno. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
reklama
Do góry