IWASEK
Lista staraczek na blogu♥
Gocha ale ja jestem dokładnie taka sama. Wszystkim sie przejmuję, jestem taka przysłowiową krową..wszystko przeżuwam kilka razy i rozkładam na części pierwsze. Nikomu to nie służy tylko zabija radość ,spontan i chęci..zwłaszcza u naszych Panów. A bez nich wiadomo-doopa z tego będzie
mój chodzi ubrany w to co jest dla niego wygodne :-) uprawia sobie sport :-) nie ma zakazów/ nakazów :-)
sam lubi spac na golasa z reszta ja tez no chyba ze mi zimno to koszulke sobie zaloze a teraz hihi w galotach chca nie chcac musze spac a o witaminkach hmm to jak kupie to sam bedzie chyba pamietal
jak nie to bede mu przypominac ale nie zmuszac on sam chce sie zbadac zobaczyc i zadbac o to zeby pojawil sie dzidzius marzy o tym i czasem to zastanawiam sie kto chce bardziej