• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Iwasek na razie się nie zapowiada :-) i mam nadzieję,że jeszcze trochę minie czasu ;-) muszę najpierw poznać swój organizm :-) i doprowadzić się do ładu i składu :-)
 
Hej Dziewczyny :-) u mnie szaro buro i żyć się nie chce jak tak leje za oknem..
Ja jakoś też przeczuwam że @ przyjdzie. Niby jeszcze tydzień został do testowania ale nie wierze w to że będzie fasolka :(
 
Gocha nie teraz to w następnym cyklu;-) Ja naprawdę wrzucam na luz bo sfiksuję. Nastawiam się na @ i już. Nie będę się dopatrywała niczego,testowała itd. Do sierpnia :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry