• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

chociaz pamiętacie jak wam mówiłam że po odstawieniu chormonów miałam plamienie a potem za dzień dwa wygladało jka okres i po obliczeniu moż tak być że 20 kwietnia bede miała @. nie wiem sama nie wiem . juz tak bardzo nie wyczekuje fasolki chce ale nie popadaM W PANIKE podobno pomaga
 
reklama
Już druga mówi po odstawieniu tabletek miała @. Ja miałam owszem z odstawienia jak zwykle po 21 dniach brania.. a teraz czekam na ten normalny @. Mam nadzieje,że też szybko przyjdzie...
 
Mag ale ja się sama złapałam na tym ze mu marudzę strasznie..weż tabletki...zdejmij te spodenki do spania...strasznie machinalnie zaczęłam działać. A wszystko można przeciez zrobić z zabarwieniem erotycznym lub ze smiechem. Dlatego chce to zmienić. Nawet mój facet o spokojnym usposobieniu może wreszcie "rzygnąć " (za przeproszeniem) tym wszystkim i bym mu się nie dziwiła.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry