reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam Kochane :-) Pełna Szczęścia dołączam do Was :-)
Zaraz po ślubie, czyli za 2 tygodnie zaczynamy staranka o Nasze Pierwsze Maleństwo :happy::happy::happy::happy::happy: Aktualnie mamy dni "czystości" przed ślubem także dlatego nie zaczynamy już w tej chwili :-p

U mnie tylko sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana ponieważ muszę mieć zgodę swojego endokrynologa (niedoczynność tarczycy + Hashimoto) także nie wiem czy nie będę musiała najpierw idealnie hormonów ustawić :-( Najgorsze jest to, że już w sierpniu nie uda mi się do niego złapać żadnego terminu, ale myślę i wiem, że warto poczekać te parę dni.

Nie wiem też jak z Moimi cyklami, już 4 miesiące nie biorę tabletek, a miesiączku pojawiają się coraz później także z trafieniem w dni płodne będzie nam chyba ciężko:-(
Może macie dla mnie jakieś rady co do tego??

Poza tym zmieniłam dietę, chodzę na basenik prawie codziennie, od 3 miesięcy biorę kwas foliowy a dzisiaj prócz kwasu kupiłam dodatkowe witaminki.

Myślę i mam nadzieję, że to forum będzie wrzało i będziemy się wspierać w naszych staraniach :happy:

Ale się rozpisałam:laugh2::szok:
 
reklama
Witaj :-)
Powiem Ci ze najlepszym sposobem jesli nie wiesz jak utrafic dni plodne bedzie mierzenie temperaturki i obserwcja sluzu albo testy owulacyjne i sex co 2 dzien od zakonczonej miesiaczki nie ma szans ze nie trafisz hehe . Ja juz staram sie jak wspomnialam 4 cykl i zaczne chyba mierzyc temperature tylko ja jestem malo systematyczna o tej samej porze dzien w dzien rano przed wstaniem z lozka ;p Ja tez biore kwas foliowy rzucilam palenie itd... he mam nadzieje ze w koncu sie doczekamy bo juz mam dziwne mysli ze cos nie halo jest :( pozdrawiam i powodzonka :D
 
Witam dziewczyny!!:)
Misia89 myślę, że najlepszym sposobem na trafienie w dni płodne będą codzienne starania:p widzę, że juz nie długo Wasz wielki dzień!!!:) zestresowana? pewnie szczęśliwa jak nigdy:) zazdroszcze:) chciałabym tak wrócić jeszcze raz do tego dnia i przeżyć go jeszcze raz :)

czerna2532 nic się nie przejmuj, wiele razy tutaj czytałąm, że można się zacząć martwić dopiero po roku starań, bo to przecież nie tak łatwo o tego dzidziusia:)
Nigdy się w sumie nie zastanawiałąm ile my się bedziemy musieli starać, tylko, że jeszcze nie zaczęłam łykać nawet kwasu foliowego, nic, ani żadnych badań, a słyszałam, że należy je wykonąć... no i co najgorsze ciężko u mnie z rzuceniem palenia... :/
 
hej kochane i ja dołącze do was z mężem zaczynamy starania we wrześniu także już nie długo nie mogę się doczekać :) kwas foliowy łykamy z mężem od 3 miesięcy na badania wybieram się w piatek takze myśle że wszystko będzie ok później tylko same przyjemności :)
 
Witam Cię Paulino :) cieszę się że do nas dołączyłaś:)
a czy jakoś jeszcze się przygotowujecie oprócz tego kwasu foliowego? no i czy Twój mąż również go łyka? do tej pory słyszałam tylko że kobiety go łykają :) a czy ze strony mężczyzny to też ma dobry wpływ na dzidziusia?
 
reklama
czesc dziewczyny ! Mogę sie dołączyć? Juz piszemy sobie na "kiedy i jakie pierwsze objawy..." ale pomyslalam ze i do was bedze zagladac:)
Staramy sie z mezem drugi cykl ale cos mi mowi ze w tym cyklu nie ma szans, mam objawy typowe na @ i nic a nic nie wskazuje na to, zeby z tego byla fasolka. Ale bedziemy sie starali dalej :) Jak tam sytuacja u was?
 
Do góry