reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Km czytałam to mojemu na głos i rykneliśmy oboje śmiechem w opisie "POCZEKAJ JA POTRZYMAM!", "No ale co on chciał potrzmać?!?!". Umarłam ze śmiechu XD

No ale znając mnie i mojego to też walniemy wam niezłą historyjkę porodową XD
 
reklama
Witam was ponownie i już na maksa szczęśliwa :-).
Wróciliśmy do siebie z Ł i mamy nadzieję, że to nie był błąd tylko nasze największe szczęście. I planujemy teraz wypad na jakiś spływ kajakowy. Może któraś kiedyś była na jakimś i może polecić.??
 
ja się zbieram do spania:happy: dobrej nocy dziewczynki:-D

Klari wpisz sobie w google: mati spływy:happy:
nie byłam ale całkiem fajnie się zapowiada:happy:
 
Ostatnia edycja:
Ael słodki Twój mały rozrabiaka!
Klari cieszę się razem z Wami

Ja się żegnam, jutro mój mężuś jest do południa w domu więc się wyściskamy, zanim pojedzie na mecz ;D

Eh dziewczyny, ja chcę mieć swojego dzidziusia już przy sobie ;D
 
Ja też już się będę kłaść spać :-). Więc dobranoc kochane kobitki. Dla tych co nie mogę się wysilać spokojnej nocki a dla tych które są na siłach i mają chęci bardzo udanej nocki i żeby były z tego efekty później..! ;-) DOBRANOC ;**
 
reklama
witam o poranku :-)
zazdroszcze tym ktore jeszcze moga pospac bo ja nie dosc ze do pracy sie juz zbieram to na dodatek brzoch tak boli na @ ze ciezko wytrzymac, musialam tabletke wziac
zycze wszystkim milego dnia
 
Do góry