reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael no koło 65 km może być ;) Ucałuj Wiktorka od cioci Ali, ale tak mega mocno :D

Nabrało mnie na gotowaną cebulę z marchewką :D Jutro chcę sobie ugotować kilka cebuli i je zjeść, ale boję się, żebym nie dostała zgagi.
 
reklama
Pyscek i jak szarlotka smakuje? ;) Mi wyszła super :D

magdalena​ twarda jak dąb jestem! :D Hihihihi ;)

no zrobiłam i stygnie :-) jeszcze nie próbowałam ... ale widać że pycha ... już mam chęć ją rozkroić bo ślinotoku dostałam na sam widok :-D :-D:-D ale muszę poczekać aby zakalca nie było :-(
piękne te Wasze brzuszki i kotki :-D
Ael Wiktor śliczny słodziak :)
 
Ael ja z miłą chęcią bym wsiadła w samochód i Was odwiedziła ;) Tylko mąż mnie nie puści :ppp

Atan wszystkiego najlepszego z okazji imienin, przede wszystkim zdrowia i szczęśliwego rozwiązania, a reszta się sama ułoży <3 :***

Pyscek ja nigdy nie mogę wytrzymać aż ostygnie i rozkrawam ciepłą, z waniliowymi lodami... Niebo w gębie!
 
Ostatnia edycja:
Ale ja mam kochanego męża! Poszedł do łazienki, za chwilę wrócił z tortem i 24 świeczkami i prezentem. Boże, ale ja mam cud!!! :D
 
Lovciu kochana :
Urodziny dzień radosny,

Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.

tort_urodzinowy_2_popup.jpg
 
reklama
Lovciu kochana :
Urodziny dzień radosny,

Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.



Zobacz załącznik 412552


PYSCKU kochanie! Dziękuję Ci za te przepiękne życzenia :* Z każdym rokiem uświadamiam sobie, że jestem coraz starsza, ale w sumie, nie jest tak źle, skoro są tutaj starsze ode mnie :D Mogę sobie zażartować, że jestem jeszcze gówniarą. Ogromne uściski i buziaki. Zapraszam na urodzinową kawę ;)
 
Do góry