reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atanku: jakiej firmy? ile zapłaciłaś? ile trzeba czekać na to by mleko się zagrzało( to powinnłas chyba wiedzieć bo tym sie trzeba raczej sugerować bo tu chodzi o to by jak najszybciej było ciepłe niz babarac sie z wrzatkiem ?
 
Magd.a ja jestem, gram na kurniku i nawet męża zdążyłam już zgwłacić :szok: cyba pierwszy raz w ciązy :-)

Mineralnaja mam jakiś no name, ale tylko ten miał wtyczkę do samchodu a mi głównie o to chodziło. A grzeje się bardzo szybko bo ostatnio wyparzałam smoczki. Kosztował mnie 77zł. Na allegro znajdziesz dużo. Zależy do czego chcesz. Ja mam funkcję utrzymywania temperatury (44st.), podgrzewania (70st) i wyparzania (100st)
 
Ael: posiadasz może podgrzewacz do butelek? albo wiesz jaki warto kupić? tylko w rozsadnej cenie hm?

Ja mam podgrzewacz brevi. Ja kupiłam na zaś, czasem się przydaje np do podgrzania herbatki, albo czasem jak odciągniesz mleko to też się świetnie nadaje. Ma dwie opcje do podgrzewania butelek i słoików. Podgrzewa ok 7 minut wodę. Podgrzewa do cieplejszej temperatury, więc można odstawić butelkę i w międzyczasie wymienić pampersa.
Możesz ściągać pokarm na noc, a w nocy szybko podgrzać.
Ja kupiłam używany za 30 zł, bo to nawet nowego nie trzeba.

ael ale kochana jestes:)

Jeeee tam :-p
 
niewiem bo nie uzywalam go dostalam go od zaufanej osoby i se go chwalila wiec odkupila ;-) ale wiem ze utrzymuje temperature i szybko sie nagrzewea ale dokladniej nie wiem bo schowany w szafce ;-)

donia jejku ty niedluggo bedziesz rodzic jak ten czas leci ;-) pamietam jak testowalas ;-) ale to leci ;-)
 
Ja mała na razie weranduję. Zresztą pogoda jest taka, że szok, nie wyszłabym z takim maluchem na pole za nic w świecie. Pewnie w tym tygodniu jakoś się zbierzemy na pierwszy krótki spacerek. Jak będzie ładnie oczyywiście, czyli nie deszczowo, bez mgły i nie mniej niż minus 5.
Podgrzewacza nie posiadam, karmię cycem, butelki dziś nie było :) ale jestem z siebie dumna.D
Dziękuję za skrót :)
Sleppy, fotki robił mąż porządnym aparatem, więc pewnie stąd efekt :)
 
Witam dziewczyny, przepraszam ze tak długo mnie nie było, pojawiłam się i znikłam, ale niestety nie miałam neta 3 dni ,nie polecam UPC łaske wielką zrobili, że przyjechali. Co tam u was ,do czytałam , że FIFKA w szpitalu:( widze, że dziś wypieki p;yszne były mmmmmm, zjadłabym:) A u mnie po staremu, brzusio rośnie, mój M... właśnie dziś się rozwiódł więc wkońcu jest mój na zawsze:):):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry