reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej
fifka: osz ty ranny ptaszku :-) ja dopiero wstałam i tylko małą nakarmiłam i sama zjadłam, myslałam że jeszcze pospimy ale Ada ma inneplany :-).
No to masz fajnie dzień zaplanowany, a ja nie wem co robić ze sobą ale coś musze pomysleć

miq: ja to byłam już przygotowana ze 2 miesiące wczesniej i tylko torbe co jakiś czas sprawdzałam czy na pewno wszystko mam :-) bo ja lubie mieć zaplanowane z góry, no i musieli mi troche pomóc Ade wygonić z brzucha co prawda w dzien terminu ale zawsze ;-)
Tak jak Fifka pisze ja też wielu rzeczy nie użyłam, z ciuszków, to sukieneczki sie nie przydają bo są nie wygodne, podwijają sie, chyba ze takie które mają miedzy nóżkami zapięcie jak body to te są fajne, z rzeczy to nie do karmienia mi sie ie przydalo, mam 2 pary osłonek na sutki, jedne zamówiłam sama, a 2gie w szpitalu mnie nakusiły ze niby lepsze i kosztowąły 35 zł , guszka, do nosa, sudeokrem , gacie foliowe do pieluch tertowych, baldachim ,ładnie wygląda ale jest tak zawinięty żeby nie przeszkadzął, ochraniacze na szczebelki zdjęte bo musze małą widzieć jak śpi, i jeszcze wiele wiele innych rzeczy

slyp: widzę ze masz taneczny humor, boś sobie avatara na hipcie zmieniła :-)

atan: z tellefonem nie pomogę, bo ja nie cierpię dotykowych, jestem z innej ery i nie mam zamairu sie na nie decydować nigdy, ale ogolnie to mam sony ericsson i jeste zadowolona

idę sobie kawkę zrobić - co prawda inkę bo tak w ciąży sie przyzwyczaiłam że juz rozpuszczalnej nie piję :happy:

JA również muszę mieć wszystko poukładane :-p dlatego też długo przed porodem miałam już wszystko! Ja nie mam takich rzeczy, które kupiłam niepotrzebnie :-p wszystko użyłam!! Jedyny mój błąd jaki popełniłam podczas zakupów to leżaczek... kupiłam do 11kg zamiast od razu do 18 :baffled:
 
Nie kupiłam jeszcze bo dopiero udało mi się sprzedać ten stary i teraz bez niego to dosłownie katorga!!!! A zapatruję się na FISHER PRICE cudowna planeta do 18 kg. Ale używanego szukam w drobym stanie na tablicy
 
ja na Fishera też patrzyłam bo ma regulowane oparcie, a zanim Małgosia będzie się nadawać do krzesełka to jeszcze trochę minie to dodatkową funkcję miałby. Muszę poszukać na tablicy na allegro patrzyłam tylko.
 
Atan coś dla ciebie:
Facebook


Necia ja mam taki z Fishera:
Zobacz załącznik 489743
Polecam! Jest leciutki a zarazem wytrzymały! Służy nam na razie jako krzesełko do karmienia lub jako siedzisko kiedy ja np. coś gotuję i maly mi się przygląda :tak: Noszę go wszędzie!

A co do przewijaka to ja sobie życia bez niego nie wyobrażam :szok: dla mnie MEGA przydatna rzecz przy dziecku :tak:


Lam piękna jest!! Kurcze jakby Konrad nie był zajęty przez równie piękną panienkę to by startował do Ady! :-D

Ja mam aspirator sopelek! I jestem mega zadowolona z niego! W prawdzie używałam go tylko na początku bo mały miał sapki z powodu suchego powietrza ale był ekstra!



Sleepy ZAJEFAJNY AWATAR!! :-D Ty jak coś wymyślisz to idzie paść ze śmichu!



Sun tule cię ogromnie... biedna ty moja...



Sil
co tam u was???



Miq aaaaa zapomniałam Twój brzuszek pochwalić!! Piękny jest!!! :* uwielbiam twoje krągłości!! Brzuszek masz taki ładny i zgrabny :tak:



Atan
ten drugi na pewno też jest dobry!



Co do dotykowców to ja mogę taki mieć... ale musi mieć poza dotykiem klawiaturę... NIENAWIDZĘ pisać smsów na takim telefonie....





Ja dzisiaj spędziłam wspaniale dzionek! Rano byłam w pracy! Załatwiłam wszystkie formalności no i dogadałam się z szefową co do zwolnienia w razie mojej ciąży. Dowiedziałam się również ze załapie się na ten płatny wychowawczy bo wykaz płac potrzebny jest z ubiegłego roku!! A więc zmiana pracy mojego M nie wpływa na to! :-D Więc bardzo mnie to ucieszyło!


Poza tym szefowa spodziewa się 3 córy a koleżanka z pracy zaraz 20 tydzień zaczyna! :tak: Wszyscy byli oczarowani grzecznością mojego synka! Pobawiłam się z moimi dzieciakami, nagadałam się i czuję się WSPANIALE!! Tylko nowe pracownice patrzyły na mnie jak na ufo jak weszła jakaś obca baba i panoszy się po sali :-D Dopiero jak im powiedziałam że ja tu pracuję to się otrząsneły z szoku :-p


Później byłam z mamą na zakupach i kupiła mi farbę do włosów bo powiedziała ze nie może patrzeć na moje odrosty! :-D Tak więc nie mogę się doczekać!


Poza tym Konradek jest grzeczny jak aniołek odkąd zaczęłam przebywać większość dnia poza domem! Widocznie biedaczek się nudzi i jest głodny przygód! :-D
 
reklama
Do góry