• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po straconej ciąży

  • Starter tematu Starter tematu kalina
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Nanu to pewnie ty berka tam chowasz:)
Angel nie sprawia mi to przykrosci, czasami podgladam lutowki na innym forum tak z ciekawosci jakie maja dolegliwosci czy znaja juz plec itp.


ja już oddałam:) Ona-to-ma teraz dzierży pałeczkę:)
ale fluidki ślę:)))) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dzien doberek:-)
Wychodzi na to, ze ja dzis pierwsza ;-)
Za oknem paskudna pogoda, leje jak z cebra...
Jakie ladne brzuszki, Kicia ten Twoj ginek to sie chyba slabo czuje...gdzie Ty za duzo przybralas?? Na fotce nie widac. U nas waza w ciuchach lacznie z butami, wiec waga jest przeklamana. Wystarczy lzej sie ubrac na wizyte i nagle tracisz kg ;-)
 
reklama
Heloł

Ja zaraz mykam na badania.
Widzę, że fluidki są potrzebne, więc dorzucę i moje tłuściutkie :-D

​~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry