reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

wiezadla zazwyczaj mocniej bola podczas ruchu- wez moze nospe i potrzymaj nogi w górze-zobacz czy przejdzie..chyba ze to bardzo mocny ból to lepiej pojechac dla spokoju ducha.. Ale ja pamietam że w 16 tyg tez wyladawalam na IP z bolami w dole brzucha- okazalo sie ze wszystko ok i to macica sie rozciaga..zawsze jednak warto sprawdzic
 
reklama
Witam i pozdrawiam mamy przy nadziei, mamy z maluchami u boku i szczególnie ciepło staraczki. Staraczki "siedzą cicho" bo co miesiąc liczą na swój mały cud. Dla mnie dwa ostatnie tygodnie cyklu i to czekanie są męką, psychicznie wysiadam!
U mnie porażka, znowu. Dwa dni wyraźnych plamień i już się zaczyna. Czuję, że puchnę, brzuch jak balon i już po złudzeniach... A miałam nadzieję, że napiszę: z urlopu wróciliśmy we troje... Ech, los ze mnie ciągle kpi...
 
Martula wzięłam nospę i jest nieco lepiej. Nie jest to taki mega ból, ale czuję go od rana i nie tylko w ruchu. Wydaje mi się, że nic się nie dzieje, ale jak do wieczora nie przejdzie to chyba pojadę na IP.
 
no dokładnie. Mój ginek mówił mi że takie bóle po bokach są normalne. Niebezpieczne są ostre bóle w centrum brzuszka.
Ale zawsze jak sprawdzisz, to się lepiej poczujesz.. mi nawet przeszły te bóle od razu po wizycie;-).

Ewik- no niestety, to czekanie jest trudne..tak samo jak potem czekanie od testu do 1 USG.. oczekiwanie na ciążę oraz sama ciąża uczy cierpliwości..bo na najpiękniejsze rzeczy zazwyczaj się długo czeka..
 
Ostatnia edycja:
Ale tu dziś cicho...
Wikama- już na pewno w domu..
Staraczki- zbierają siły, a świeżo upieczone mamy je tracą:-p.
Tylko my ciężarne w zawieszeniu..;-).
Z nudów pokażę Wam brzunio, fotka wczorajsza.

26.jpg
Dla porównania fotka z 19 tc
19.jpg
 

Załączniki

  • 26.jpg
    26.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 27
  • 19.jpg
    19.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Cisza przed burzą :-) Witam staraczki co tam u was ja czekam na Panią Owulacje ;-) planuje ze za jakieś 7-8 dni przybędzie ;))
Cześć Kobitka 22 :-)

Martocha ale piękny brzusio ;))
 
Dziękuję bardzo :) ciągle mam kompleksy że mały..ale takie porównania sprzed paru miesiecy uświadamiają mi że jednak rośnie..
Eska- my w zaciążonym cyklu prawie non stop się bzykaliśmy.. więc nie ma na co czekać;-), warto tylko robić przerwy 1 dniowe (podobno)- ale tak naprawdę nie wiem ile w tym prawdy.
No i dupka w górze po:-D
 
hehehhe ja staremu przerwy nie dam niech nie myśli :p potem mnie 9 miesięcy nie dotknie hahahha więc musi wytrzymać te 2 tygodnie ;)
 
reklama
no..powiem Ci że te przerwy są słabe..my od początku lutego nic a nic.. masakra jakaś.. ciekawa jestem kiedy ginek zrobi nam odpust. Myślę że za miesiąc będzie można 'poszaleć'.. :tak:
 
Do góry