reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A mój przepis to : ziemniaki, jajka, marchew, groszek, ogórek , kielbaska, trochę musztardy, sól, pieprz, majonez :)

U mnie chyba dni płodne się zaczynają bo czuję jajniki. Dziś muszę męża dopaść :D .
U mnie weekend pracowity, mam piniatę do zrobienia, bransoletki i chyba koleżanka wpadnie, nie widzialysmy się dobre 8 lat.W między czasie pranie itp .Miłego dnia .
 
reklama
Ja nie biore lutki,i nie pamiętam żebym miała jakikolwiek śluz na początku ciąży,eh nic zostaje dalej czekać :) jeszcze 4 dni i lecę na betę :)
 
o ja tez procz majonezu daje musztarde, zapomnialam, a sole ostroznie, za to duzo pieprzu lubie a i pietruszke daje tez korzen, zapomnialam
 
cześć Dziewczyny :) ja dziś planuje zrobic lasagne:)

zaopatrzylam się w 2 testy bo oczywiscie na dole dalej cisza :D jeżeli to możliwe że jestem w ciąży to nie wiem czy robić test dziś jak beta w środe była 0,1
 
reklama
Do góry