reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1487694321-aaaaaa.jpeg

Dla porównania zdjęcia z poprzedniej ciąży- To z prawej na aparacie szpitalnym więc widać kolosalną różnicę w jakości... Pewnie za tydzień pójdę prywatnie [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
Faktycznie jakość do bani :) na następnej wizycie będzie już serduszko :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sobie też obiecywałam że czekam do terminu @, a wyszło że już 5 dni przed zrobiłam [emoji23] A co ciekawe- testy mniej czułe wychodziły pozytywne a te czulsze nawet cienia nie miały [emoji12] Myślisz że wytrzymasz jeszcze tydzień? [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
Mam taki plan ale zobaczymy jak wyjdzie ☺ Kochana pisałaś coś wcześniej o bólu brzucha ze przed terminem @ miałaś takie bole ? Ja właśnie odczywam bol brzucha taki jak na @ a w tamtym miesiącu nie miałam wiec tak się zastanawiam czy to moze byc dobry znak ☺
 
Mam taki plan ale zobaczymy jak wyjdzie [emoji5] Kochana pisałaś coś wcześniej o bólu brzucha ze przed terminem @ miałaś takie bole ? Ja właśnie odczywam bol brzucha taki jak na @ a w tamtym miesiącu nie miałam wiec tak się zastanawiam czy to moze byc dobry znak [emoji5]
Miałam bóle identyczne jak na @ I czułam jakby już przyszła... Tak z tydzień przed terminem się zaczęło... I do tego częste siusianie- Ale to zwalałam na przeziębiony pęcherz... Zawroty głowy dopiero teraz się zaczęły... I wrażliwe sutki [emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Dziewczyny wiem że Wam teraz ciężko... Ale zobaczycie że niebawem i Wam się uda, będziecie płakać ze szczęścia jak zobaczycie upragnione dwie kreseczki [emoji173] Ja równo 3 miesiące po zabiegu zobaczyłam pozytywny test, więc musicie uwierzyć że i do Was szczęście się uśmiechnie [emoji5] Trzymam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
Dziękuję. Ja za Ciebie też trzymam kciuki. Zobaczysz, że będzie dobrze. Tego Ci życzę. Dbaj o siebie i się nie stresuj :-)
 
reklama
A ja normalnie tracę rozum...jeszcze 3 dni do usg...wczoraj spanikowałam, bo miałam wrażenie, że piersi przestały mnie boleć i sflaczały...dzisiaj już znowu bolą bardziej ale nie są to kamienie...ale mam same złe myśli...w ogóle nie wierzę, że się uda...mój mąż też mocno przeżywa i mówi że chyba już nie chce mieć dzieci bo to tylko stres, nerwy, płacz...i dalej nic z tego nie wychodzi...
 
Do góry