reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witajce, rzadko sie tu udzielam bo moze zycie toczy sie dziwnie, razem z aneta ck i Kasia a.g mialysmy być grudniowkami jednak moj Adas wolal w 16 tygodniu do Boga niz czekac ze mna do grudnia. Pamietam walke Anety i gratuluje dzieciątka jest przesliczna.
Potem lekarz pozwolil probowac nam po 3 miesiacach ale dzieciatko juz na starcie nie roslo i zatrzymalo sie w 6 tygodniu poronilam w 9,0 bo caly czas mialam duze ilosci progesteronu podawane sztucznie i blokowaly poronienie. Zrobilam w tedy badania genetyczne w Katowicach tak jak Dorcia chcialam poznac przyczyne, w szpitalu lekarz ordynator mnie wysmial ze chce badania robic na koniec okazalo sie ze ktos dolal formaliny do pojemnika wiec przyczyny nie poznalam powiedzieli mi tylko ze mialam córeczkę. Pani z Test Dna namowila mnie na badanie trombofili okazalo sie ze mam zakrzepice. Zmienilam lekarza na takiego ktory ma juz pacjetki z tymi mutacjami. Powiedzial mi zeby po 1@ sie nie zabezpieczac ale nic wiecej nie robic, testow, monitoringu, sprobowalismy dwa razy. Czy bedzie teraz ok nie wiem, zobaczę co da Bog, narazie dziekuje mu za kazdy dzien z moim maluszkiem. Biore teraz mase lekow bo okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy, na zakrzepice witaminy metylowane, duphastron i zastrzyki z clexanu. Co ma byc to bedzie i tego nie zmienie.

Radze tylko wszystkim po stratach porobic jak najwiecej badan. Pierwsze dziecko urodzilam ale bralam acard bez badan, tak lekarz zalecil. W ciazach ktore poronilam nie bralam acardu. Teraz biore i ufam ze to byla przyczyna moich strat.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem czy testować
Zobaczymy może wytrzymam i dzień przed @zrobię
Termin mam na 28
Ja też staram się wytrzymać jak najdłużej ale nie wiem ile wytrzymam teraz wiem ze jeszcze nie ma sensu bo nic nie wyjdzie za wcześnie
Ja też mam teoretycznie na 28 bp ostatnio miałam dwa dni wcześniej wiec tak do końca nie wiem ale mam nadzieje ze wcale nie będzie ☺
Kochana a masz jakieś objawy jak się wogole czujesz ?
 
Witajcie;)Trzymam kciuki za testujące!!Niech same owocne wiesci beda:)

U mnie 4 dc pierwszego od poronienia ale obyło sie bez zabiegu takze bedziemy się juz starac.Zobaczymy..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajce, rzadko sie tu udzielam bo moze zycie toczy sie dziwnie, razem z aneta ck i Kasia a.g mialysmy być grudniowkami jednak moj Adas wolal w 16 tygodniu do Boga niz czekac ze mna do grudnia. Pamietam walke Anety i gratuluje dzieciątka jest przesliczna.
Potem lekarz pozwolil probowac nam po 3 miesiacach ale dzieciatko juz na starcie nie roslo i zatrzymalo sie w 6 tygodniu poronilam w 9,0 bo caly czas mialam duze ilosci progesteronu podawane sztucznie i blokowaly poronienie. Zrobilam w tedy badania genetyczne w Katowicach tak jak Dorcia chcialam poznac przyczyne, w szpitalu lekarz ordynator mnie wysmial ze chce badania robic na koniec okazalo sie ze ktos dolal formaliny do pojemnika wiec przyczyny nie poznalam powiedzieli mi tylko ze mialam córeczkę. Pani z Test Dna namowila mnie na badanie trombofili okazalo sie ze mam zakrzepice. Zmienilam lekarza na takiego ktory ma juz pacjetki z tymi mutacjami. Powiedzial mi zeby po 1@ sie nie zabezpieczac ale nic wiecej nie robic, testow, monitoringu, sprobowalismy dwa razy. Czy bedzie teraz ok nie wiem, zobaczę co da Bog, narazie dziekuje mu za kazdy dzien z moim maluszkiem. Biore teraz mase lekow bo okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy, na zakrzepice witaminy metylowane, duphastron i zastrzyki z clexanu. Co ma byc to bedzie i tego nie zmienie.

Radze tylko wszystkim po stratach porobic jak najwiecej badan. Pierwsze dziecko urodzilam ale bralam acard bez badan, tak lekarz zalecil. W ciazach ktore poronilam nie bralam acardu. Teraz biore i ufam ze to byla przyczyna moich strat.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana mnie też w szpitalu wysmiali,że chce bawić się w badania...Ale ja chciałam i gdyby nie mąż to by nic z tego nie było...dziś poznam płeć...cholernie się boję zadzwonić :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajce, rzadko sie tu udzielam bo moze zycie toczy sie dziwnie, razem z aneta ck i Kasia a.g mialysmy być grudniowkami jednak moj Adas wolal w 16 tygodniu do Boga niz czekac ze mna do grudnia. Pamietam walke Anety i gratuluje dzieciątka jest przesliczna.
Potem lekarz pozwolil probowac nam po 3 miesiacach ale dzieciatko juz na starcie nie roslo i zatrzymalo sie w 6 tygodniu poronilam w 9,0 bo caly czas mialam duze ilosci progesteronu podawane sztucznie i blokowaly poronienie. Zrobilam w tedy badania genetyczne w Katowicach tak jak Dorcia chcialam poznac przyczyne, w szpitalu lekarz ordynator mnie wysmial ze chce badania robic na koniec okazalo sie ze ktos dolal formaliny do pojemnika wiec przyczyny nie poznalam powiedzieli mi tylko ze mialam córeczkę. Pani z Test Dna namowila mnie na badanie trombofili okazalo sie ze mam zakrzepice. Zmienilam lekarza na takiego ktory ma juz pacjetki z tymi mutacjami. Powiedzial mi zeby po 1@ sie nie zabezpieczac ale nic wiecej nie robic, testow, monitoringu, sprobowalismy dwa razy. Czy bedzie teraz ok nie wiem, zobaczę co da Bog, narazie dziekuje mu za kazdy dzien z moim maluszkiem. Biore teraz mase lekow bo okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy, na zakrzepice witaminy metylowane, duphastron i zastrzyki z clexanu. Co ma byc to bedzie i tego nie zmienie.

Radze tylko wszystkim po stratach porobic jak najwiecej badan. Pierwsze dziecko urodzilam ale bralam acard bez badan, tak lekarz zalecil. W ciazach ktore poronilam nie bralam acardu. Teraz biore i ufam ze to byla przyczyna moich strat.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw sie, wszystko jakos sie ulozy. Dziewczyn z podobnymi problemami jest wiecej (chocby ja) damy rade, predzej czy pozniej, ale w koncu sie uda :)
 
Dorcia dasz rade. Wiem jak to trudne, nie ma dobrych slow zeby pocieszyc :(
Xssenia zobaczymy. Co ma byc to bedzie - tylko to takie podejscie pozwala mi jakos funkcjonowac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hajmal trzymam kciuki i wierzę, że teraz wszystko będzie dobrze. Cieszę się, że udało się wykryć te choroby u Ciebie, myślę że mogło to mieć duży wpływ na wcześniejsze straty, zarówno tarczyca jak i problemy z krążeniem... Teraz musi być już dobrze, tym bardziej że wreszcie masz ustalone leczenie i lekarza, który wie jak Cię poprowadzić.
A powiedz proszę, badałaś się w kierunku zespołu antyfosfolipidowego czy z innych badań wykryli Ci tą zakrzepicę? Pytam, bo sama czekam na wyniki badań i jestem ciekawa czy skoro usg doppler kiedyś wyszło w porządku to teraz w tych badaniach może być coś nie tak.

Kasia gratuluję udanej wizyty :)
 
Do góry