reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Boże gdybym miała słoik takich swojskich ogórków to zjadłabym nawet ten czosnek i chrzan :) wodę duszkiem bym wypila :)
Mi się udało dostać Polskie kiszone ogórki u nas. To od razu dwie paczki kupiłam. I Ci powiem, że tak jak wolę konserwowe to teraz za kiszone bym zabiła[emoji23][emoji23][emoji23].

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak to może chłopiec będzie hihi? ;) ja w tej ciąży tak wcinam małosolne i kiszone że sama w szoku jestem bo wcześniej to małosolne owszem ale kiszone były dla mnie bleeee :p a teraz kilka dziennie i na dodatek co mi się tylko zaczyna słoik kończyć to robię nowe :)
 
@AnetaManiak to może chłopiec będzie hihi? ;) ja w tej ciąży tak wcinam małosolne i kiszone że sama w szoku jestem bo wcześniej to małosolne owszem ale kiszone były dla mnie bleeee [emoji14] a teraz kilka dziennie i na dodatek co mi się tylko zaczyna słoik kończyć to robię nowe :)
A może[emoji6][emoji6][emoji6]no powiem, że Ja i Mój M to nam się marzy synek[emoji1]. Ale nie ważne co ważne by zdrowe było[emoji1][emoji1][emoji1]

Są są ogórki od jutra w sklepie[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]przyszły nowe gazetki i od razu znalazłam ogórki[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
1500841774-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co tam u Ciebie?? TY to już pewnie po prenatalnych jesteś??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, juz po 1 prenatalnych :-) podobno w moim brzuchu zamieszkuje zdrowy siusiek :-D ile w tym prawdy mam nadzieje potwierdze na usg polowkowym:)

Jak dziewczynki znosicie ciaze? :)
widze ze coraz wiecej szczesliwie zafasolkowanych :)
 
Tak, juz po 1 prenatalnych :-) podobno w moim brzuchu zamieszkuje zdrowy siusiek :-D ile w tym prawdy mam nadzieje potwierdze na usg polowkowym:)

Jak dziewczynki znosicie ciaze? :)
widze ze coraz wiecej szczesliwie zafasolkowanych :)
To fajnie, że mały zdrowy!!! A jak Twoje samopoczucie?? Bo pamiętam, że początki były ciężkie??

U mnie mdłości raz bardzo mocne raz słabiutkie. Ale męczę się jak bym z 70 na karku miała. Aż czasami ryczeć Mi się chce z tej Mojej niemocy[emoji53][emoji53][emoji53]
Ja jestem typem, że wszędzie Mnie pełno, a teraz ledwo spacerek z pieskami i mam dosyć[emoji20] [emoji20] [emoji20]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może[emoji6][emoji6][emoji6]no powiem, że Ja i Mój M to nam się marzy synek[emoji1]. Ale nie ważne co ważne by zdrowe było[emoji1][emoji1][emoji1]

Są są ogórki od jutra w sklepie[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]przyszły nowe gazetki i od razu znalazłam ogórki[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
1500841774-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób duży zapas hehe [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, juz po 1 prenatalnych :-) podobno w moim brzuchu zamieszkuje zdrowy siusiek :-D ile w tym prawdy mam nadzieje potwierdze na usg polowkowym:)

Jak dziewczynki znosicie ciaze? :)
widze ze coraz wiecej szczesliwie zafasolkowanych :)
Gratulacje synusia[emoji4]
Teraz bedzie ladnie rosl zdrowo[emoji4]

Ja czuje sie zmiennie. Jeden dzidn moge gory przenosic, a drugi ledwo chodze. Nogi pichna tak, ze zadne buty nie pasuja. Caly czas mi duszno i goraco. Ale juz niedligo i bede miec swoja Malutka przy sobie[emoji173][emoji7]

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
Do góry