reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie, mało mnie ostatnio ale jesteśmy z Młodą na wakacjach u rodziców, a w niedzielę wyjeżdżamy nad morze.
U mnie sytuacja niezmienna nadal brak @ i drugiej kreseczki też nie ma. Jestem dopiero 3 dni po terminie jednak zaczynam się trochę tą sytuacją martwić.
Buziaki wszystkim i miłego dnia :-*
 
reklama
@xssenia to pierwsze nieśmiałe gratulacje z synusia dla Was :) no, i żeby się potwierdziło na połówkowym :) Choć ja myślę, że najważniejsze żeby było zdrowe tak jak @AnetaManiak pisze :)

U mnie już ciężko. Powoli brakuje mi siły za gonienie za córą, szybko się męczę i morfologia mi się pogorszyła, hemoglobina na tej diecie mocno spadła więc często mi słabo i mam duszności... No ale jakoś muszę przetrwać :) jutro zaczynam według usg 36 tydzień (a wg om już mi leci 36 od paru dni :D) więc jeszcze dwa tygodnie i ciąża donoszona więc mogę rodzić :D
 
To fajnie, że mały zdrowy!!! A jak Twoje samopoczucie?? Bo pamiętam, że początki były ciężkie??

U mnie mdłości raz bardzo mocne raz słabiutkie. Ale męczę się jak bym z 70 na karku miała. Aż czasami ryczeć Mi się chce z tej Mojej niemocy[emoji53][emoji53][emoji53]
Ja jestem typem, że wszędzie Mnie pełno, a teraz ledwo spacerek z pieskami i mam dosyć[emoji20] [emoji20] [emoji20]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Poczatki byly koszmarne jak teraz na to patrze... Dzieki Bogu 1 trymestr szybko sie skonczyl bo chyba bym oszalala gdyby te wszystkie objawy trwaly nadal.

Jesli chodzi o smaki to tez zajadalam sie i zajadam do tej pory ogorkami malosolnymi i kapusta kiszona wiec wiesz synus mozliwy :-D :-D :-D :-D

Trzymam kciuki zeby mdlosci minely i zebyscie cieszyly sie z ciaz. U mnie z objawow zostalo tylko zmeczenie. Spie jak niemowlak (oczywiscie taki co spac lubi, bo sa tez takie agenty co nie spia :-D )

@justys0702 @90_natka trzymam za was kciuki, juz prawie finisz i niedlugo bedziecie cieszyc sie maluszkami na swiecie :) byle przetrwac te upaly, bo to chyba najgorsze.
 
Witajcie, mało mnie ostatnio ale jesteśmy z Młodą na wakacjach u rodziców, a w niedzielę wyjeżdżamy nad morze.
U mnie sytuacja niezmienna nadal brak @ i drugiej kreseczki też nie ma. Jestem dopiero 3 dni po terminie jednak zaczynam się trochę tą sytuacją martwić.
Buziaki wszystkim i miłego dnia :-*
Może poszukaj tam przychodni i zrób test z krwi.Chyba,że to zmiana klimatu tak na Ciebie wpływa[emoji17]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz troszkę mniej się stresuje.Brzuch nie boli i wizytę udało mi się umówić i to jeszcze u mojego gina.Na czwartek na 12.15 fart [emoji4].Na 10 mam kolejna powinno być już serduszko.Jestem spokojniejsza,bo przepisze mi tabletki na podtrzymanie.Zobaczyc nic nie zobaczy, bo to 34 dc będzie, a to tylko pęcherzyk mini.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz troszkę mniej się stresuje.Brzuch nie boli i wizytę udało mi się umówić i to jeszcze u mojego gina.Na czwartek na 12.15 fart [emoji4].Na 10 mam kolejna powinno być już serduszko.Jestem spokojniejsza,bo przepisze mi tabletki na podtrzymanie.Zobaczyc nic nie zobaczy, bo to 34 dc będzie, a to tylko pęcherzyk mini.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Klimat raczej wpływu nie ma bo to tylko 60km od mojej miejscowości ;) Super, że już wizyta ustalona będziesz spokojniejsza. Teraz obie musimy uzbroić się w cierpliwość :)
 
Hejka Dziewczyny

@aga_agi kurna liczyłam na Twoje dwie kreseczki[emoji53][emoji53][emoji53]może przez choróbsko wszystko się poprzestawiało.

@alunia87 to bardzo szybko masz termin jak na Twojego lekarza[emoji6]i fajnie, że potem tak szybko drugi termin. A jak się ogólnie czujesz??? Jeżeli bezobjawowo to tylko pozazdrościć. Bo Ja czasami nie wyrabiam[emoji53][emoji53][emoji53]

@xssenia liczę, że i u Mnie po 1 trymestrze chociaż coś się zmieni. Bo narazie to ciężko żyć[emoji53]do słodkiego Mnie nie ciągnie a za słone bym zabiła[emoji23][emoji23][emoji23]i ostre!!!

@InezkaK odezwij się bo już też się niecierpliwię!!!!!!!!

@xxEwelaxx jesteś już na urlopie???

@mfifi04 dawno Ciebie u nas nie było. Który dzień cyklu?? Od kiedy starania??

@Ewelyn a u Ciebie który dc??

@Nusia123 daj znać jak już będziesz po badaniach. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!

@SOMEONE jak samopoczucie??? Kiedy do Polski się wybierasz??

Mój Mąż wczoraj został poproszony żeby zostać chrzestnych[emoji6][emoji6][emoji6]mały Kaspian ma przyjść na świat we wrześniu. Trochę byliśmy w szoku, ale nie śmieliśmy odmówić. Będzie to Mój mały kuzyn[emoji23]bo to będzie synek Mojej mamy brata[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nusia no właśnie poniedziałek dziś... jak tam?
@InezkaK u Ciebie poniedziałek dzisiejszy też istotny
@aneta to strasznie szybko pytalio ten chrzest. Jeszcze chciałam Ci Kochana napisać, że moja niechęć do słodyczy, zachcianki na słone, kwaśne i ostre biega właśnie po sali zabaw i chłopcem z pewnością nie jest ;)
 
@AnetaManiak póki co nie mam żadnych objawów.Piersi od czasu do czasu za bolą.I cały czas pić mi się chce.Brak objawów to tez nic dobrego,ale może jeszcze przyjdą.No termin szybki,bo zależało mi żeby jak najszybciej do byle kogo,a tu niespodzianka.Kiedy zaczęły ci się te objawy pierwsze?A ty Aneta juz który tydzień ty masz jakoś termin na początek marca,a mi wychodzi 30-31 zależy od aplikacji.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Nusia no właśnie poniedziałek dziś... jak tam?
@InezkaK u Ciebie poniedziałek dzisiejszy też istotny
@aneta to strasznie szybko pytalio ten chrzest. Jeszcze chciałam Ci Kochana napisać, że moja niechęć do słodyczy, zachcianki na słone, kwaśne i ostre biega właśnie po sali zabaw i chłopcem z pewnością nie jest ;)
No też się trochę zdziwiłam, że tak szybko pytają. Z tego co Mi wiadomo o chrzestnych pyta się dopiero po porodzie. Będzie miał chrzestnego z Niemczech a chrzestną z Irlandii.
No właśnie te objawy to tak do końca nie można po nich powiedzieć co tam w brzuszku siedzi[emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry