reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Sysiq mega gratuluję, mówiłam że dopplerem możesz sama juz dzidzi poszukać. Bbuziaki Wiktorkowi, widać pochwalił się klejnotami. Caly spacer o Was myslalam czy juz po czy w trakcie USG. To od razu prenatalne zaliczyłaś?
Aniu piękny brzuszek a z Ciebie niezly lachon :). Loki tez cudowna, ech szkoda ze tu w IR mam taką fatalną pogodę, tak bym chciała pieska
Kamaz oby juz wszystko wróciło do normy. Może silny antybiotyk ale lekarka widać nie chciała się cackać, z grubej rury, teraz M wyleczyć, Ciebie zbadać i kontynuujcie szczęśliwą passę :)
Agawa nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja ani Mamy, cioci ani kuzynki nie mam kto by mi rosół przyniósł za to w domu M i Piotrus którzy lubią pojeść więc to ja musiałam obsłużyć, a raczej chcialam :). Niby szwagierka jest ale sama była przed operacją a w domu 3 dzieci więc umiesz liczyć licz na siebie. W PL trochę przesadzają i straszą, za to tu w drugą stronę, jako że kp tu malo popularne to sama musiałam kontrolować co jem, bo w szpitalu po porodzie proponowali i sok pomarańczowy, kawa, mleko, kapusta... Hulaj dusza piekla nie ma. Dasz radę, banany lubisz? Ziemniaki, makaron, ryż, pierś ugotować też dasz radę. Można tez obsypać ziołami, oliwą, w folię aluminiową i upiec. Chętnie bym Ci pogotowala. Sushi robimy pode mnie, mielone, pulpety, ciasta. Ja juz 4 miesiące mam ścisłą dietę i co chwila cos nowego. Teraz albo mleko migdałowe albo winogrona. Też płakałam, ale juz jest ok. Jak będziesz miala na cos chęć to moze doradzę a to tylko chwila. Jak nie będziesz miala alergika a będziesz chciala piersią karmić to to krótki okres ze "nic" jesc nie można. Ja juz smażone jem, cebulę, czosnek. A ja kocham jeść (46kg juz ważę czyli waga sprzed ciąży osiągnięta)
 
sysiq przypedzilam pogratulowac. CUDOWNY! CUDOWNY! CUDOWNY! <3

Aniu brzuszek przepiekny!!!

Agawa
jesli Cie to pocieszy to ja jadlam wszystko. Tylko unikalam cytrusow. Dieta to jakis wymysl jesli nic nie szkodzi maluchowi. Radze sprobowac jesc jak codzien, a w razie problemow z Piotrusiowym brzuszkiem zaczac odstawiac w swojej diecie nabial (przewaznie on jest winowajcom). Nie martw sie na zapas ulizy sie zobaczysz! :*
 
sisiq- qle Cię ominęły stresy typu "byle do 12 tyg". strasznie się cieszę;)))

Agawa- jak będzie trzeba to ja Ci ten rosół przywiezę;) a mi nic nie nosili bo jedzenie w szpitalu było dobre;))) zresztą, wtedy nie chce się jeść z emocji, mimo, że 2 dni wcześniej nie jadłam bo miałam okytoc. podawaną;p

Ania- jak sie czujesz w tym 16 tyg??:) czas zapieprza;)

ewik- buziam. Mam nadzieje straaaaszną, że będziesz naszym kolejnym cudem;)

Pietrusia- całuję. I modlę się za Twoje Aniołki.

Michalina- bywasz tu? Jak się czujesz?

Buziaki lasencje. Przyznaję sie bez bicia, że nienadrabiam, nie mam kiedy. 3majcie się cieplo.
 
Sysiq - wow wow wow!!!! Pierwsza wizyta i znana płeć :) bosko i mniej nerwów!gratulacje!

Agawa - te ostatnie dni są ciężkie więc Cie rozumiem, ale pocieszę Cię ze ja tak jak karaiwina jadłam praktycznie wszystko poza cytrusami i bigosem :)

Czasu na bycie na bieżąco niestety nie mam....

Pozdrawiam i trzymamy kciuki za kolejne zafasolkowane a zwłaszcza za ewika !:*

Któraś wie jak się Pietrucha trzyma?:(

A dla Madziorka buziaki!!! Jak mały? Pokaż fotkę :)
 
Ostatnia edycja:
Sysiq piękna dzidzia GRATULUJĘ, dużo zdrówka dla was.

Agawa owszem na początku trzeba uważać, ale idzie się przyzwyczaić. Ja długo byłam na takiej diecie, jak zjadłam coś nieodpowiedniego to mała dawała znać bólem brzucha :) ale naprawdę nie będzie źle. Przepisy ci podamy :)
 
Sysiq ale cudo synek :D no aż się popłakałam. No i każda by tak chciała ciąże zacząć od drugiego trymestru ;) super, tak się cieszę :)
 
Sysiq !! Tak trzymałam kciuki ! Więc jesteśmy mniej wiecej na tym samym etapie :) a pamietam jeszcze jak byłaś na początku stycznia u ginekologa i nic nie widzial. Suuuuper !! I w dodatku juz wiesz ze to Wiktor ! Ja czekam do niedzieli :)
 
Sysiq, no nie mogę! Naprawdę przejęłaś mój brzuszek z Synkiem!!!!Bardzo się cieszę!bardzo, bardzo, bardzo!
 
reklama
Sysiq no wiem,że dopiero się dowiedziałaś, ale to takie nieprawdopodobne! Ja bym oszalała,jakbym tak długo okresu nie miała i już dawno byłabym na usg. Ja jestem z tych niecierpliwych :p Tak się cieszę,że się udało i dzidziol zdrowy :)
 
Do góry