reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Natka gratulacje!!!!! Kolejny cud w naszym gronie :) jak będziesz miała chwilę to daj znać co u Was.

Sysiq, zaciskaj uda jeszcze pare dni. Ale jak będzie trzeba rodzić szybciej to nic się nie martw. jesteś w szpitalu napewno pod dobrą opieką.

Magda, widzę że Ty też masz dobrą opiekę. Możesz teraz trochę wyluzować :)

Kamkaz, Ewel, Ania jak tam u Was?

Kto teraz będzie testował? Dziewczyny trzeba działać bo brzuszki są do przejęcia :)
 
Colly u mnie przyplyw energii, skończyły się ciągnięcia i bóle brzucha które były spowodowane rozciaganiem więzadeł :) po malu kompletuje wyprawkę. Ruchy czuje juz bardzo dobrze dziś aż brzuszek skakal:) Lenka szalala:)

A jak Ty się masz?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Sysiq &&&&&. W razie czego rozwiążą ciaze przez CC, ńic sie nie martw. Dzidzia juz duza, prawie donoszona. Wszystko bedzie dobrze, musisz myślec pozytywnie.

Ania bardzo szybko sie wychodzi po porodzie u Ciebie. Pierwsze słyszę, no ale Ty wiesz lepiej. W takim razie mąż nic nie zrobi. Ja ubrałam lozeczko w 39 tygodńiu, przykryłam kocem, żeby sie nie kurzyło. A potem urodziłam 3 tygdońie pózniej. Hehe... Pamietam jak marudzilam:)

dzieki serdeczne za komplementy. Mamy małego śmieszka. Teraz w głos sie śmieje. Dzisiaj pierwszy raz siedział w nosidełka, bo chce go w nim do kościoła zabrać do kancelarii, bo tam mega schody. Tak sie chichrał ze szczęścia, ze moj mąż spadł z fotela koło biurka ze śmiechu.
 
Sysiq spokojnie, już jesteś na takim etapie, że malutka sobie spokojnie poradzi nawet jakby chciała się już pospieszyć :) nie denerwuj się!

Ania firankami bym się nie przejmowała, w końcu dziecko też musi złapać trochę domowych bakterii ;-) ja łóżeczko jak już przygotowałam to nakryłam kocem, żeby się nie kurzyło i ot tyle było roboty :)

Martocha no to jutro trzymamy kciuki za Ciebie i Maxa!! chwal się od razu jak już dojdziesz do siebie :)
 
natka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, śliczne te Wasze pociechy!!!!!!!!!!!!

Mamuśki na wylicie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ewik?? kiedy stratujecie?:*

a to moje najwieksze szczescie:-) 10923287_892998300772546_8366519214431154441_n.jpg
 

Załączniki

  • 10923287_892998300772546_8366519214431154441_n.jpg
    10923287_892998300772546_8366519214431154441_n.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 61
Hej Madziorrku, następny cykl. Teraz mam antybiotyk i inne leki na 10 dni.
Pięknego macie synka Madzia.

Dziewczyny, na tym forum same piękne dzieci są, może to rekompensata za wcześniejsze straty... Jeśli mogę tak napisać, mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumiecie i nikogo nie uraziłam.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny

Macie piekne te dzieciaczki!!

Madzia ciesze sie ze jestes juz pod kontrola tylu lekarzy. Strach nigdy sie nie skonczy dopóki nie bedziesz miala cudu juz na swiecie :-)

***
U nas ktg bez skurczy. Malej tetno w normie. Rozwarcie na 2 cm, Lenka bardzo nisko. Odstawiaja dzisiaj leki przeciwskurczowe. Jesli akcja sie nie rozpocznie, bądź skurcze nie wroca wypuszcza nas jutro do domu. Takze dzisiejszy dzien najwazniejszy :-) buziaki :*
 
Ewel, u Ciebie coraz lepiej a u mnie coraz gorzej ;) niestety ten trzeci trymestr łatwy nie jest. Kręgosłup mi siada, męczą mnie skurcze brzucha. No ale na szczęście ostatni tydzień w pracy i sobie odpocznę.

Sysiq, oby wszystko się uspokoiło. co w domu to w domu ;)
 
reklama
Colly ja to jestem w szoku ze tak długo pracujesz. :) ja bym nie dała rady może gdybym miała bardziej siedząco biurowa prace a w przedszkolu jako wychowca to trzeba organizować zajęcia itp wiec ruch i ruch a też czasami mam skurcze ale to te braxtona choć mile nie sa:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry