reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny ja dzis po wizycie.. U mnie 9 tc leci;) Serduszko pieknie bije:) ciaza sie eyrownala i tylko 2 dni roznicy jest w datach porodu.. Trzymam mocno za was kciuki.. Za starajace i tym którym pojawily sie 2 kreseczki:)
Bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze [emoji4] poraz kolejny życzę nudnej ciąży [emoji8][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak Kochana jeżeli chodzi o moją córcie to napewno poprawia mi się chumor po tych straconych cyklach jak na nią popatrzę [emoji5]
Kurcze ale trzeba być dobrej myśli uda nam się w końcu i spełnia się nasze marzenia innym sie udaje wiec dlaczego nam ma się nie udać [emoji5] ja ten cykl tak przypuszczałam ze się nie udało bo tak jak wcześniej pisałam mąż chorował wiec staranka poszły na drugi plan ale w tym cyklu obiecał ze nic nam nie przeszkodzi [emoji5][emoji5][emoji5]
Kochana jesteśmy prawie na tym samym etapie cyklu będziemy się wspierać i będzie dobrze [emoji5]
Kochane razem będziemy się wszystkie wspierać [emoji4] musi się udać każdej z nas [emoji4] fakt bardzo ciężko jest gdy przychodzi @ te rozczarowania są bardzo bolesne ale co nam pozostało tylko być cierpliwym [emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Byłam aktywna uczestniczką tego forum jakiś czas temu... Wtedy przyniosło mi szczęście i jestem mamą 2letniego Frania. Teraz jestem w swojej 4 ciąży, w 5 tyg, wiec na samym początku drogi. Mam nadzieję że zakończy sie oba szczęśliwie w październiku. Pozdrawiam Was serdecznie..
 
Tak Kochana jeżeli chodzi o moją córcie to napewno poprawia mi się chumor po tych straconych cyklach jak na nią popatrzę [emoji5]
Kurcze ale trzeba być dobrej myśli uda nam się w końcu i spełnia się nasze marzenia innym sie udaje wiec dlaczego nam ma się nie udać [emoji5] ja ten cykl tak przypuszczałam ze się nie udało bo tak jak wcześniej pisałam mąż chorował wiec staranka poszły na drugi plan ale w tym cyklu obiecał ze nic nam nie przeszkodzi [emoji5][emoji5][emoji5]
Kochana jesteśmy prawie na tym samym etapie cyklu będziemy się wspierać i będzie dobrze [emoji5]
Uda się napewno [emoji110][emoji173]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Byłam aktywna uczestniczką tego forum jakiś czas temu... Wtedy przyniosło mi szczęście i jestem mamą 2letniego Frania. Teraz jestem w swojej 4 ciąży, w 5 tyg, wiec na samym początku drogi. Mam nadzieję że zakończy sie oba szczęśliwie w październiku. Pozdrawiam Was serdecznie..
Gratuluję i trzymam kciuki [emoji110] Rośnijcie zdrowo [emoji173]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziorrek hej! Ja pamiętam Cię jeszcze z czasów jak byłaś tutaj na forum w ciąży z Franiem :) gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwą i bezproblemową ciążę :)
 
reklama
Do góry