reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam wszystkie staraczki:-)


a to mój brzuchol z 28tc:
9a7ojo.jpg

no nie wierze-:-) ELIZABETH!!!!!!:-);-):-);-):-)
wreszcie...brawo OLICA, ze ja nam tu przygonilas...szybko chlebem i sola trzeba powitac tak zacnego goscia....a zreszta co ja gadam...Ty tu sie masz czuc jak u siebie w domu...stad w koncu pochodzisz, prawda???

Kochanie-wygladasz olsniewajaco, masz figurke jak marzenie...a brzuszek...jak ktos wczesniej slusznie zauwazyl...tylko dodaje sexapilu!:-p

Ciesze sie, ze wszystko u Ciebie ok...oby tych lepszych dni bylo jak najwiecej.....i wpadaj czasem choc na kilka slow...ok???? malej kawy nie proponuje z wiadomych powodow...ale na soczek z w.kropka to moze dasz sie czasem skusic...;-)

Wszystkiego najl!!!dla Ciebie i malego wstydzioszka w brzuszku:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
wreszcie...brawo OLICA, ze ja nam tu przygonilas...szybko chlebem i sola trzeba powitac tak zacnego goscia....a zreszta co ja gadam...Ty tu sie masz czuc jak u siebie w domu...stad w koncu pochodzisz, prawda???
:-D:-D:-D:-D:-D
Ciesze sie, ze wszystko u Ciebie ok...oby tych lepszych dni bylo jak najwiecej.....i wpadaj czasem choc na kilka slow...ok???? malej kawy nie proponuje z wiadomych powodow...ale na soczek z w.kropka to moze dasz sie czasem skusic...;-)
skoro kawy nie będzie to nie przyjdę:-p
a tak powaznie, to jedna malutka rozpuszczalna z mleczkiem to nie zaszkodzi:tak:
co mam napisać? że się poprawie? powinnam... obiecuję, że od czasu do czasu wpadnę:tak:
 
...dałam mu loda i co patrze a synek na siedząco z lodem śpi

Patrysiu...no to musialas mu dac wycisk w ciagu dnia...ze tak odpadl:-))) Sliczne foto na nk!!!!;-)

ELIZABETH...w takim razie czekam z pyszna kawusia :-)(wiesz, taką naprawde pyszną.... jak to kropeczka zrobic potrafi;-)) BUZIAKI slonce i odzywaj sie do nas!!!!!

Ok....musze zmykac do kuchni...tymczasem:-)
 
No witaj kropcia kochanie walcze dalej walcze moj maz juz byl na badaniach czekamy na wyniki juz po owu ale wykorzystalam wszstkie mozliwe dni wienc zobaczymy coraz czesciej sie zastanawiam dlaczego nie moge zajs w coaze i przyznam sie ze sie troszke tym doluje jak slysze ze kolejne moje rowiesnice beda mamami a ja nie
 
bo chodzi jednak że jak dziecko się urodzi to jednak nieochrzczone a tu chcesz na spacerek wyjść a tu do rodziny bądz ona do ciebie i tak patrzą przechwalają dzieciaczki co ja nie chce aby nie miało jednak tego krzyżyka zrobione na główce :tak:nie mówie że te szumy to do konca przez chrzest tylko o to że ludzie wychwalali przechwalali duzo kobiet we wózek zaglądało a tu masz przechwalili i wygadali co jak dzidzia jednak ma ten chrzest to tak człowiek się inaczej czuje:tak:

No tez tu musze wtracic swoje 5 groszy. Patrysia z tego co piszesz i myslisz wychodzi na to ze mojemu dzieciaczkowi nie wiadomo co moze sie zdarzyc tylko dlatego ze nie bedziemy go chrzcic bo nam przez gardlo nie przejdzie klamstwo typu "przyrzekam ze bede wychowywac w wierze chrzescijanskiej" albo ze nie mam zamiaru isc do spowiedzi i tlumaczyc sie z emam dziecko a nie mam slubu??!! Kochana ja nie mam zamiaru Cie "nawracac" ale takie poglady sa troche z cyklu moherowych beretow co to sa rowneiz przeciwne in vitro

[video=youtube;SFeCn4fP7pI]http://www.youtube.com/watch?v=SFeCn4fP7pI&feature=PlayList&p=334CB3A235770092&playnext=1&playnext_from=PL&index=98[/video]



dziewczyny brała któraś ,castagnus ?męczę sie juz teraz 5 cykl , @ sie skończyła zaczęłam brac wiesiołka wit. c no i wyczytałam gdzieś o tym zielsku.
Opinie ma naprawdę świetne , ale ja nie robiłam jeszcze badań, nie wiem czy wziąść czy nie?

Hej no ja bralam Castagnus na zbicie prolaktyny. W 3 ostatnim cyklu terapii udalo nam sie zafasolkowac. Castagnus ma tez inne dzialania typu usuniecie przykrych dolegliwosc PMSu i plamien miedzycyklicznych, ale nie jest to lek wspomagajacy zafasolkowanie. Zrob najpierw badanka i jesli np wyjdzie ze masz troche wysoko prolaktyne to mozesz jak najbardziej sprobowac C. bo wysoka prl moze komplikowac zajscie w ciaze. Ja osobiscie nie wiem czy mi pomogl Castagnus bo nie powtoryzlam badania i nie wiem czy i o ile mi ta prolaktyna spadla. No ale wykluczyc nie moge ze sa II kreseczki:-)Powodzenia
 
Cześć dziewczyny;-)Ale sie rozpisałyście:tak:A ja juz nie moge sie doczekac kiedy do Polski przylece,normalnie nie chce mi sie juz tu siedziec,same nudy:tak:Pogoda jest brzydka dzisiaj nawet była straszna burza i jest zimno brrr.
 
Patrysiu...no to musialas mu dac wycisk w ciagu dnia...ze tak odpadl:-))) Sliczne foto na nk!!!!;-)


hehe no fakt marudził to mówie chodz na podwórko się wyszalejesz i się wyszalał

że nawet loda niedojad:-D:rofl2:ps.dziekuje niedługo tu także wkleje;-)
No witaj kropcia kochanie walcze dalej walcze moj maz juz byl na badaniach czekamy na wyniki juz po owu ale wykorzystalam wszstkie mozliwe dni wienc zobaczymy coraz czesciej sie zastanawiam dlaczego nie moge zajs w coaze i przyznam sie ze sie troszke tym doluje jak slysze ze kolejne moje rowiesnice beda mamami a ja nie


niesmutaj się będziesz mamusią i już tam u góry jest zapisane dla was wszystkich dzidziuś tylko każdy w swoim czasie zobaczysz:tak:


MADZIA to wracaj tu do nas tu jest cieplutko:-)ale akurat teraz u mnie pada:baffled:
 
reklama
Do góry