reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ile przed cło się staraliście ? Doczekasz sie napewno muszę przyznać ze ja tez przed pierwszym dzieckiem straciłam nadzieje nawet myślałam o ewentualnej kiedyś tam adopcji a tu pach nie mogłam w to uwierzyć aż do samego rozwiązania teraz wiem ze zajście w ciąże w moim przypadku jest ciężkie ale możliwe rownież bym chciała zeby to było juz mój tez no ale jest jak jest za to jak juz sie urodzi takie długo wyczekane maleństwo to miłości jest w człowieku tyle Ja po nocy nie spałam tylko patrzyłam jak córa sobie śpi w łóżeczku
 
reklama
Przed clo się w ogóle nie staraliśmy,bo przez około rok nie miałam w ogóle okresu, a wcześniej to już takie dzieje były, że jeszcze musieliśmy chwilę poczekać ze staraniami. Dopiero w listopadzie trafiłam do dobrego lekarza, który się mną zainteresował i zdiagnozował, co mi dolega. Najpierw była wywołana miesiączka, potem kolejna i badanie progesteronu. Nie było go prawie w ogóle, więc zaczęłam przygodę z clo. Od 18 roku życia miałam mocno pobudzony instynkt macierzyński, ale życie napisało swój scenariusz. I dopiero teraz, gdy mam 30 lat mogę zacząć starania, choć i tak nie było łatwo. Ale już jestem na dobrej drodze i mam nadzieję, że się uda w niedługim czasie. Choć cierpliwości mi brak. A teraz jak widzę moją dwumiesięczną siostrzenicę to się nie mogę od niej odkleić :)
 
Żeby nie robić bałaganu nie tworzę nowego wątku tylko odświeżam stary. A więc mam nadzieję, że zagląda tu jeszcze ktoś, kto stosuje bądź stosował Clo. Moja sytuacja wygląda tak. Stwierdzone pco, od 3 lat nie mogę zajść w ciążę. Dopiero teraz lekarz zrobił mi pierwszy monitoring, który pokazał w 12 dc jeden pęcherzyk ale zaledwie 7mm i endometrium tylko 5 mm. W 14 dc już tego pęcherzyka nie było, powiedział cytuję "zniknął, ja tu nic nie widzę i najwyraźniej żaden jajnik nie szykuje się do owulacji" powiedział też że bezsensu jest mnie tu co chwilę fatygowac, bo raczej owulacji nie będzie, lub znacząco się przesunie. Zapisał mi wiec Clostilbegyt. Mam go brać od 5 dc przez 5 dni (więc jeszcze sobie poczekam bo jestem dopiero w 15 dc a być może ten cykl znowu się wydłuży) i potem przyjechać na monitoring od 11 dc. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Jedno czego się obawiam. Ostatnio udało mi się doprowadzić moja wagę do idealnego stanu, a naczytalam się, (i w ulotce też jest o tym wzmianka) że można po tym leku przybrać ma wadze. Co o tym myślicie?
A i jeszcze jedno pytanie. Skoro mam ten ciągły problem powstającej torbieli, która prawdopodobnie była przetrwałym pęcherzykiem grafa, to czy ten lek mi nie zaszkodzi jeszcze bardziej? Ostatnia torbiel była niecały miesiąc temu, spowodowała zapalenie przydatków i zniknęła po miesiączce.
 
Żeby nie robić bałaganu nie tworzę nowego wątku tylko odświeżam stary. A więc mam nadzieję, że zagląda tu jeszcze ktoś, kto stosuje bądź stosował Clo. Moja sytuacja wygląda tak. Stwierdzone pco, od 3 lat nie mogę zajść w ciążę. Dopiero teraz lekarz zrobił mi pierwszy monitoring, który pokazał w 12 dc jeden pęcherzyk ale zaledwie 7mm i endometrium tylko 5 mm. W 14 dc już tego pęcherzyka nie było, powiedział cytuję "zniknął, ja tu nic nie widzę i najwyraźniej żaden jajnik nie szykuje się do owulacji" powiedział też że bezsensu jest mnie tu co chwilę fatygowac, bo raczej owulacji nie będzie, lub znacząco się przesunie. Zapisał mi wiec Clostilbegyt. Mam go brać od 5 dc przez 5 dni (więc jeszcze sobie poczekam bo jestem dopiero w 15 dc a być może ten cykl znowu się wydłuży) i potem przyjechać na monitoring od 11 dc. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Jedno czego się obawiam. Ostatnio udało mi się doprowadzić moja wagę do idealnego stanu, a naczytalam się, (i w ulotce też jest o tym wzmianka) że można po tym leku przybrać ma wadze. Co o tym myślicie?
A i jeszcze jedno pytanie. Skoro mam ten ciągły problem powstającej torbieli, która prawdopodobnie była przetrwałym pęcherzykiem grafa, to czy ten lek mi nie zaszkodzi jeszcze bardziej? Ostatnia torbiel była niecały miesiąc temu, spowodowała zapalenie przydatków i zniknęła po miesiączce.


Witaj KropkaNadi, jak tam Twoje starania? Ja od nastepnast cyklu rozpoczynam przygode z CLO+Duphaston. Mam wiele obaw bo od kilku miesięcy staramy sie o maleństwo.. Nie mam też z kim porozmawiać z grona znajomych, bo na ich szczęście wszyscy mają male pociechy bez starań :(
 
Hej ja sie chetnie dolacze do watku,zaczne niedlugo drugi cykl z clostilbegyt,jest tu kto?
ja jestem :) 29.10 zaczynam duphaston i jezeli nie stwierdzimysciazy to od 2 dc zaczynam z CLO :) Przejechalam kilka forum i jestem pozytywnie nastawiona chodź nie powiem naczytalam sie też o blizniakach a nawet trojaczkach i troche sie przestraszylam, ale wazne by sie udalo - nie wazne ile byleby zdrowe :)
 
ja jestem :) 29.10 zaczynam duphaston i jezeli nie stwierdzimysciazy to od 2 dc zaczynam z CLO :) Przejechalam kilka forum i jestem pozytywnie nastawiona chodź nie powiem naczytalam sie też o blizniakach a nawet trojaczkach i troche sie przestraszylam, ale wazne by sie udalo - nie wazne ile byleby zdrowe :)
A gdzie te forum bo ja jakos nic nie moge znalesc?ja mialam jeden cykl ale mialam jakies dziwne plamienie 5 dniowe i zaczelam chyba za szybko brac bo przez plamienie myslalam ze to okres,i pozniej dostala mocny okres.Wiec podsumowujac zaczelam po jednej tabletc brac od 1 dnia a powinnam od 5 dnia przez 5 dni.Nie mam monitoringu w tym cyklu(mieszkam w uk tu tak nie ma jak w pl)wogole nie czuje zebym miala owulacje ani nic,moze mi sie wszystko poprzestawialo,mam okres za 9 dni a juz mam jakies plamienie...
 
Wpisywalam w google rozne hasla typu CLO a ciaza mnoga itp i dziewczyny się chwalily właśnie :) ja mam brac CLO od 2dc przez 5 dni a cykle mam ok 29 dni. Mam nadzieje, ze moze w tym zaszlam i nie będzie potrzeby sięgania po CLO..
 
reklama
A masz jakies objawy?ja to sie czuje wogole jakbym miala mniej objawow niz zanim zaczelam brac clostilberg.Ja mam regularne okresy,progresteron 21 w sierpniu 18 w lipcu,ale moge miesc pcos.przez dwa lata sie staramy i tetaz czas na leki.dlugo sie starasz?
 
Do góry