reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Od stycznia przestalismy sie zabezpieczacz jak stwierdzili u mnie niedoczynność tarczycyt ale że na sierpień mieliśmy zaplanowany slub to jakoś bez kalendarzyka itp. Niestety jak tarczyca się unormowała to zaczęły się nieregularne @ więc lekarz stwierdzil zaczniemyz z duphastonem i CLO.. Objawow zadnych dzis dopiero w sumie chyba owulacja bo pobolewaja mnie jajniki.. test będę robic dopiero pod koniec brania duphastonu czyli 3.11 bo jezeli się udało to nie mam odstawić duphastonu..
 
reklama
Hej, ja zaczęłam clo w grudniu 2017, w drugim cyklu udało się zajść w ciążę, niestety ale nie udało się jej utrzymać. Teraz od jutra zaczynam znowu. A wam jak udało się?? Pozdrawiam :)
 
Hej,
ja nie chce zapeszać ale dzis wyszly dwie kreski! :) jutro rano biegne na bete :)
 

Załączniki

  • DSC_0356.JPG
    DSC_0356.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 767
Czesc wszystkim!
Przede mna ostatni cykl z CLO bo na razie tylko trzy cykle mialam go brac. Dzis ostatnia tabletka polknieta (5-9dzien). Moze ten cykl bedzie owocny ale po poltora roku staran to ciezko w cokolwiek juz wierzyc :(
 
Moze lekarz będzie ci kazal brać jeszcze 2x1 tabl. Ja tak miałam miec, 29 stycznia bylam u lekarza po drugim cyklu z clo i byly widoczne dwa pęcherzyki. Wtedy jeszcze nie wiedzielismy ze jestem w ciazy i lekarz przepisał mi 3op. Clo żeby brac 2x1. Ja na razie wróciłam do 1x1 dziennie. Zobaczymy co wyjdzie. :)
Glowa do góry. :)
 
Ja biorę od 3 dnia cyklu dzis jest juz myj 14 dc rownież bardzo liczę na ten cykl Prócz tego biorę parlodel 2/1 mam niestety problem z prolaktyna po obciążeniu
A mi wyszła prolaktyna 17.52 a normy są od 0-25 że w normie nie wyszlo mi z prolaktyne że mam cykle niereguralne bądź bezowulacyjne a miałam ostatnio we wrześniu po 40 dniach nadzieja ze ciąża a tu zonk przyszla@bol nie samowity endometrium 7mm lekarz zapewniał nie będzie @ ale była i to z podwójną siła i ze skrzepami w pazdzierniku była już po 25 dniach ale też skrzepy towarzyzeszly @ 26 października byłam u lekarza bo bolal mnie brzuch lekarz stwierdził jest pęcherzyk jaki duzy co nic nie powiedział a to był 9 dcyklu jak byłam a lekarz 2 razy pytał o dzien cyklu tak wczesie pytał i już pęcherzyk?? Mam czekać powiedzial a 13 dnia cyklu mialam biały. Sluz ale nie gesty tylko zadszy c o to może znaczyć ? Testy już owulacyjne pokazywały mi w 5 dniu cyklu że jest owulacja czy owulacja moze wystąpc 2 razy w cyklu??
 
reklama
Do góry