reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Aha a to może znak że ciąża?? Myślę że jakbyś zrobiła w niedzielę lub poniedziałek test powinno być wszystko jasne :) mi lekarz wczoraj mówił że mogę za 10 dni już testować
 
reklama
Czekam do terminu @ nie chce mieć rozczarowania. Na spokojnie. Na razie nie chce bardzo o tym myśleć bo można zwariować.
Dzisiaj przyjdą poczta książki więc będę miała co robić przez weekend i może gdzieś się wybierzemy z M bo to ostatni weekend razem :(
 
Czekam do terminu @ nie chce mieć rozczarowania. Na spokojnie. Na razie nie chce bardzo o tym myśleć bo można zwariować.
Dzisiaj przyjdą poczta książki więc będę miała co robić przez weekend i może gdzieś się wybierzemy z M bo to ostatni weekend razem :(
No pewnie. Miłego weekendu życzę :) zobacz na mój test owu przed chwilą robiłam co o tym myślisz? Ja już owu miałam a test jakby pozytywny
 

Załączniki

  • 15490355780853849292806497265523.jpg
    15490355780853849292806497265523.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 116
Ta pierwsza kreska trochę słaba ale wydaje mi się że to już końcówka owulacji dlatego taka jest. Bo powiem Ci że kiedyś też pokusiłam o testy na początku starań i wychodziły negatywne. Więc dla mnie jeśli są dwie kreski czyli jest owulacja.
 
Ta pierwsza kreska trochę słaba ale wydaje mi się że to już końcówka owulacji dlatego taka jest. Bo powiem Ci że kiedyś też pokusiłam o testy na początku starań i wychodziły negatywne. Więc dla mnie jeśli są dwie kreski czyli jest owulacja.
Tylko jeśli już nie ma pęcherzyków to jest po owulacji nie?
 
To moje ostatnie pytanie hehe bo nie wiem w sumie zmieszalam się czy mają być przytulanki...
 
Możesz spróbować nic nie zaszkodzić jeśli pękły komorka jajowa wędruje ok 1 lub 2 dni więc zawsze można spróbować.
Kupiłam test ciazowy ten sam ale poczekam do środy z nim.
 
Hej dziewczyny :) przepraszam, ze mnie tak długo nie było, nawet się nie spodziewałam, ze tu tyle nowości :-) :) ja czekając na @ miałam akurat wyjazd i wszystko mi jakoś wyleciało z głowy, w każdym razie @ przyszła ... spóźniona o 2 dni i ze zdwojona siła . Miałam już odpuścić, ale zostało mi 5 tab. CLO wiec wzięłam , teraz jestem w 10dc i sama nie wiem co robić? Chyba już nie mam sił na wizyty, badania, USG.. ale widzę, ze u was się dzieje , podobno testy OWU wychodzą pozytywne w ciąży ... byłoby by wspaniale, trzymam kciuki :yes:
 
@Kinia90 zobaczymy jak to będzie u mnie powinna przyjść 6 lutego ale może być dzień wcześniej lub dzień później więc na spokojnie czekam. Też właśnie w tym cyklu skończyłam opakowanie clo. I kolejny będzie naturalny przez dwa miesiące bo mój M wyjeżdża. Tak więc będę miała przerwę.
 
reklama
Hej dziewczyny :) przepraszam, ze mnie tak długo nie było, nawet się nie spodziewałam, ze tu tyle nowości :-) :) ja czekając na @ miałam akurat wyjazd i wszystko mi jakoś wyleciało z głowy, w każdym razie @ przyszła ... spóźniona o 2 dni i ze zdwojona siła . Miałam już odpuścić, ale zostało mi 5 tab. CLO wiec wzięłam , teraz jestem w 10dc i sama nie wiem co robić? Chyba już nie mam sił na wizyty, badania, USG.. ale widzę, ze u was się dzieje , podobno testy OWU wychodzą pozytywne w ciąży ... byłoby by wspaniale, trzymam kciuki :yes:
A który to twój cykl z clo? Racja dawno cie nie bylo:) dzieki oby się przydały te kciuki :) chociaż ja jakoś nie nastawiam się... Już szczerze też mam dosyć... Ale wyluzowac i odpuścić się nie da...
 
Do góry