reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja już po wizycie, zrobiona cytologia, wymaz i milion innych zleconych badań. M.in to nieszczęsne HSG, czekam do @ i zaraz po idę na drożność, mimo tego mam znowu brac CLO i inseminacja najwcześniej po wszystkich badaniach czyli kwiecień :o
 
Ja już po wizycie, zrobiona cytologia, wymaz i milion innych zleconych badań. M.in to nieszczęsne HSG, czekam do @ i zaraz po idę na drożność, mimo tego mam znowu brac CLO i inseminacja najwcześniej po wszystkich badaniach czyli kwiecień :o
Droznosc badana laparoskopowo?
 
Witajcie dziewczyny
Jestem już w domu. Więc tak w ciąży nie jestem na USG endometrium już płaskie tak więc czekam tylko na @. Wszystkie pęcherzyki ładnie pękły nie trafiliśmy.
Gin powiedział teraz że zapominamy o sobie na czas kiedy będę wiedziała kiedy mój M wraca.
Obecnie czekam na @ nie biorę nic na wywołanie. Ednometrium juz się zmarszczylo bo jest płaskie wiec niedlugo powinna przyjsc @.
 
Ja czuję że ten mój cykl też stracony..
Witajcie dziewczyny
Jestem już w domu. Więc tak w ciąży nie jestem na USG endometrium już płaskie tak więc czekam tylko na @. Wszystkie pęcherzyki ładnie pękły nie trafiliśmy.
Gin powiedział teraz że zapominamy o sobie na czas kiedy będę wiedziała kiedy mój M wraca.
Obecnie czekam na @ nie biorę nic na wywołanie. Ednometrium juz się zmarszczylo bo jest płaskie wiec niedlugo powinna przyjsc @.
Eh szkoda to już puszczam kciuki i życzę Ci aby pierwszy cykl jak wróci twój mąż był szczęśliwy :) nie ma ze nie trafiliście... Musiało tak być my nawet jak codziennie się przytulalismy to nic nie wyszło... Mi się wydaje, że w tej psychice coś musi blokowac bynajmniej u nas. Ja już też mam dolegliwości jak przed okresem czyli też czuję że cykl nieudany
 
Straszne to jest, ze człowiek by chciał i nie wychodzi :( dziś jak byłam na wizycie dziewczyna w moim wieku(29l) dyktowała dane do swojej karty pani w rejestracji „ciąża 3, poród 1, termin na 3.10, l4, zastrzyki , plamienie, 6 tydzień „ - to jest takie przykre :( a ja się strasznie boje tych wszystkich badań i wyników , nie mam pojęcia jak ta drożność będzie wyglądać i chyba wole nie wiedzieć co mnie do końca czeka, ale pójdę ... żeby nie mieć sobie nic do zarzucenia . W końcu nam wszystkim się uda ;)
 
Do mnie @ właśnie dzisiaj już wita bo zaczynają się plamienia brązowe.
Więc ten cykl i kolejny naturalny będzie. Trzymam za Was kciuki a może się i dam uda naturalnie.
Powtarzacie jakieś badania ?
 
Do mnie @ właśnie dzisiaj już wita bo zaczynają się plamienia brązowe.
Więc ten cykl i kolejny naturalny będzie. Trzymam za Was kciuki a może się i dam uda naturalnie.
Powtarzacie jakieś badania ?
Ja nie bo po co jak wszystko jest ok... A robiłam je 4 miesiące temu... Ja odpuszczę narazie. Mam wizytę pod koniec marca u innego lekarza na którą długo czekam zobaczę co on powie... Mi się wydaje że trzeba wyluzowac po prostu... Jak tamten powie że mam iść na droznosc to pójdę
 
Straszne to jest, ze człowiek by chciał i nie wychodzi :( dziś jak byłam na wizycie dziewczyna w moim wieku(29l) dyktowała dane do swojej karty pani w rejestracji „ciąża 3, poród 1, termin na 3.10, l4, zastrzyki , plamienie, 6 tydzień „ - to jest takie przykre :( a ja się strasznie boje tych wszystkich badań i wyników , nie mam pojęcia jak ta drożność będzie wyglądać i chyba wole nie wiedzieć co mnie do końca czeka, ale pójdę ... żeby nie mieć sobie nic do zarzucenia . W końcu nam wszystkim się uda ;)
Dasz radę dużo czytałam i tej droznosci i widziałam filmiki. Ale najlepiej ponoć laparoskopowo bo gdyby coś było nie tak są w stanie to naprawić
 
reklama
Ja nie bo po co jak wszystko jest ok... A robiłam je 4 miesiące temu... Ja odpuszczę narazie. Mam wizytę pod koniec marca u innego lekarza na którą długo czekam zobaczę co on powie... Mi się wydaje że trzeba wyluzowac po prostu... Jak tamten powie że mam iść na droznosc to pójdę
Ja tak zastanawiam się czy aby nie powtórzyć badań w marcu homocysteiny czy trochę spadła i prolaktyna czy nie idzie w górę, ponieważ leków nie biorę a nie chce aby w górę szła bo zablokuje mi @ znów
 
Do góry