reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

I dostalam @ 1 dc i teraz mam zagwozdkę myślicie że 10 dc na monitoring to za wcześnie niewiem jak się zapisać bo moj 12 dzień cyklu wypada w poniedziałek a w poniedziałki mój dr nie przyjmuje z kolei 13 dzień cyklu wydaje mi za poźno na zastrzyk wszystko zależy od wielkości pęcherzyków no nic zaczynam kolejny cykl z clo 😉 cieżkie te starania o dziecko z każdym cyklem i okresem rozczarowania ale tak jak Manua piszesz i nam zaświeci słońce wierzę w to całym sercem 🧡🧡
 
reklama
I dostalam @ 1 dc i teraz mam zagwozdkę myślicie że 10 dc na monitoring to za wcześnie niewiem jak się zapisać bo moj 12 dzień cyklu wypada w poniedziałek a w poniedziałki mój dr nie przyjmuje z kolei 13 dzień cyklu wydaje mi za poźno na zastrzyk wszystko zależy od wielkości pęcherzyków no nic zaczynam kolejny cykl z clo 😉 cieżkie te starania o dziecko z każdym cyklem i okresem rozczarowania ale tak jak Manua piszesz i nam zaświeci słońce wierzę w to całym sercem 🧡🧡
Wiem coś o tym ja teraz bez niczego czekam na @ i mam nadzieję że doktorek zrobi mi to cholerne lapo
 
I dostalam @ 1 dc i teraz mam zagwozdkę myślicie że 10 dc na monitoring to za wcześnie niewiem jak się zapisać bo moj 12 dzień cyklu wypada w poniedziałek a w poniedziałki mój dr nie przyjmuje z kolei 13 dzień cyklu wydaje mi za poźno na zastrzyk wszystko zależy od wielkości pęcherzyków no nic zaczynam kolejny cykl z clo 😉 cieżkie te starania o dziecko z każdym cyklem i okresem rozczarowania ale tak jak Manua piszesz i nam zaświeci słońce wierzę w to całym sercem 🧡🧡

U mnie w 10dc po Aromku miałam za pierwszym razem pęcherzyk największy Ok 25 i 24mm, a za drugim 22mm i 21mm, ale mam normalnie cykle swoje krótki 26dni... także u mnie 10dc to już TEN dzień albo i za pozno...
 
Zapisze się pewnie na 10 dzień cyklu co będzie Bo boję się że w 13 będzie za późno a w razie w to może się dogadam z dr z tym zastrzykiem😏

U mnie w każdym cyklu bardzo szybko rosły te pecherzyki, pewnie zależy od własnej długości cyklu - osobniczo, i jak Ci rosły poprzednio szybciej to bym poszła w 10dc żeby się w 13dc nie okazało ze już za pozno
 
reklama
Cześć, postanowiłam dołączyć do Was, gdyż podczytuję to forum już jakiś czas! U mnie starania o 1wszą ciążę już dość długo trwają, aż w końcu zdecydowałam się na klinikę leczenia niepłodności. Odkąd pamietam mam nieregularne cykle. Teraz jest mój pierwszy cykl z CLO (cykle bezowulacyjne). Brałam też zastrzyk z pregnylu (pod okiem lekarza i po monitoringu). Zbliżam się do 30 dnia cyklu, czuje bóle podbrzusza takie okresowe praktycznie od owulacji. Czy też odczuwałyście takie bóle w trakcie stymulacji CLO +pregnyl?
 
Do góry