reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Ja mam to samo. Wczoraj powinna być @ ale luteina robi swoje, w tamtym cyklu było to samo... U Ciebie też były takie opóźnienia po luteinie wcześniej?
Brałam 2 lata temu na wyregulowanie cyklu i dostawałam po 29-30 dniach. A miałam rozregulowany o 36-45 dni
 
reklama
Nie sądzę żeby luteina opóźniała miesiączkę , ja brałam po to żeby była owulacja i w razie co na podtrzymanie ciąży , Rita ja bym zrobiła test przed wyjazdem ,tym bardziej że masz okres regularnie
 
Ja robiłam test i jest negatywny. Wcześniej też brałam tak luteine i też musiałam kilka dni czekać na okres. Dziś boli mjie brzuch, jakbym miała zaraz dostać. Luteine biorę, żeby podtrzymać ciążę
 
reklama
Matko nie wiem co to robić ale chyba jednak muszę czekać jeszcze bo jak czytam jednak innym też się trafia że okres się spóźnia parę dni przez luteine, może przy kolejnych cyklach będzie inaczej jak organizm się przyzwyczai
Nie sądzę żeby luteina opóźniała miesiączkę , ja brałam po to żeby była owulacja i w razie co na podtrzymanie ciąży , Rita ja bym zrobiła test przed wyjazdem ,tym bardziej że masz okres regularnie
 
Do góry