reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Dziewczyny jak długo moze trwac takie zle samopoczucie osłabienie bol czu klucie. U mnie to juz z 3-4 dzień i nie wiem jeszcze nic. Czy to dobry zwiastun czy raczej nie
 
reklama
Takie objawy niestety są i na @ ,jak i mogą świadczyć o ciąży , nic Ci nie pomożemy to terminu @ ,wtedy się okaże na co to było , a wiem jak działa głowa jak bardzo się chce , ja starając się miałam objawy ciążowe co cykl ,aż do tego w którym się udało ,wtedy nie myślałam i nie miałam żadnych objawów ,oprócz kłucia w jajniku tydzień przed @
 
No wlasnie w te dni płodne pojechalam do niego. Zobaczmy czy 14 godzinna podroz w jedna i druga stronę przyniosla to czego pragniemy najbardziej. Czulam po prostu ze Teraz musi sie udać. Wzielam na szybko urlop zamowilismy busa i wssuatkie dni plodne spędziliśmy na przytulaniu. Inny klimat piekne miasto bylismy tylko dla siebie.. Spokój i cisza.. Oby to byl twn moment
Duzo zostało do @?
Najważniejsze że był spokój i warunki :) mi to bardzo pomogło.
 
Takie objawy niestety są i na @ ,jak i mogą świadczyć o ciąży , nic Ci nie pomożemy to terminu @ ,wtedy się okaże na co to było , a wiem jak działa głowa jak bardzo się chce , ja starając się miałam objawy ciążowe co cykl ,aż do tego w którym się udało ,wtedy nie myślałam i nie miałam żadnych objawów ,oprócz kłucia w jajniku tydzień przed @
Dokładnie. Wcześniej mi się zawsze wydawało że mam objawy a teraz kiedy nie myślałam o planowaniu, nie starałam się specjalnie to wyszło pozytywnie. Tyle że żadnych objawów nie mam. Nic a nic. Lekki bol piersi jedynie.
 
Dziewczyny zostało mi niby 5 dni do @ a dostałam przed chwilą dziwnego plamienia. Nigdy wcześniej nie dostawałam @ zawsze terminowo. A tu 5 dni przed coś takiego. Mam lekkie skurcze jestem słaba i oblewaja mnie poty
 
Objawem moze byc krew z nosa, mialam taki objaw ale bylo to chyba jakies trzy dni po terminie miesiaczki ale jeszcze przed testem.
 
Dziewczyny zostało mi niby 5 dni do @ a dostałam przed chwilą dziwnego plamienia. Nigdy wcześniej nie dostawałam @ zawsze terminowo. A tu 5 dni przed coś takiego. Mam lekkie skurcze jestem słaba i oblewaja mnie poty
Poczekaj , i zobacz czy się rozwinie czy nie , może to być implantacja , lub @ Ci się przesunęła i dostaniesz wcześniej , mnie poty zawsze na @ oblewały w 1 dzień
 
reklama
Nic nie zrobisz, musisz poczekać. Jeśli czujesz że to nie w stylu Twojego organizmu takie przedterminowe plemienia to może bądź dobrej myśli. Ja nie podpowiem bo ja nie widziałam u siebie plemienia.
 
Do góry