reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

N
Staram się już ok 8 miesięcy. Kilka lat temu miałam usuwanego guza z jajnika ale została jeszcze jego część i lekarz mówi że normalnie pracuje i jest z niego owulacja. W tym roku w marcu miałam usuwanego guza piersi mamotomia. Na szczęście okazał się łagodny. Po tym od marca przytyłam 10 kg i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć dlaczego. Badania w normie. Ja jestem załamana bo to już tyle trwa. Do kliniki miałam jechać w październiku ale czytałam ostatnio post jednej dziewczyny ze oni dążą tylko do in vitro i falszuja wyniki bo chodzi im o kasę. Już sama nie wiem. Do tej pory wszystko miałam regularnie co się dzieje???
Nie sądzę żeby palenie utrudniało ,waga już może trochę bardziej , ja starałam się 2 lata , 2 razy poroniłam , i dopiero jak schudłam 10 kg to zaszłam w ciąże , a czy robiłaś badania tarczycy? cukru?
 
reklama
N

Nie sądzę żeby palenie utrudniało ,waga już może trochę bardziej , ja starałam się 2 lata , 2 razy poroniłam , i dopiero jak schudłam 10 kg to zaszłam w ciąże , a czy robiłaś badania tarczycy? cukru?
Tak robiłam. Wszystko w normie było. W środę jednak pójdę i porobię wszystkie hormony i podstawowe a jeśli chodzi o badania na toksoplazmoze to które warto wykonać bo są. 3.
 
Ja mam 171 cm wzrostu i ważę. 69. W marcu miałam usuwanego guza. Piersi mammotomia i od. Tego momentu przytyłam 10 kg. Wcześniej ważyłam 59
 
Ja mam 171 cm wzrostu i ważę. 69. W marcu miałam usuwanego guza. Piersi mammotomia i od. Tego momentu przytyłam 10 kg. Wcześniej ważyłam 59
e no to waga ok , ja też mam 170 , a w zaszłam ważąc 72 kg , wiem że tsh nie powinno mieć więcej jak 2 przy staraniach , toxoplsmosa jeśli wcześniej nie badałaś to warto ,a jeśli badałaś i wiesz że przeszłaś ,to chyba nie ma sensu
 
Takie jak na zdjęciu u nas robią w laboratorium
 

Załączniki

  • Screenshot_20190818_141444.jpg
    Screenshot_20190818_141444.jpg
    399,9 KB · Wyświetleń: 52
aha ;) img i igg to świadczy o tym czy są przeciwciała , i czy w tym momencie masz toxo , a jeśli coś wyjdzie to wtedy się robi awidność
 
reklama
Do góry