reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Cześć dziewczyny! Ja jestem po poronieniu w lipcu w 1 cyklu starań 6tc. Odkąd możemy się znowu starać to się nakrecalam na ciąże jak szalona zawsze widziałam u siebie jakieś objawy o niczym innym nie myślałam jak wariatka jakaś :p i w tym cyklu odpuściłam totalnie zero myśli żadnego szukania objawów. Pare dni po owulacji miałam bardzo bolesne sutki i nic więcej dzisiaj przypada termin mojej @ ale 4 dni przed zrobiłam sobie test i wyszły dwie kreseczki co prawda nie takie same wyraźne bo troszke słabsza wyszła ale jest :) Wszędzie czytałam żeby odpuścić sobie nakręcanie się i myśli o ciąży i tak tez zrobiłam chociaż do łatwych zadań to nie należy :p Wierze ze Wam wszystkim się uda! I już niedługo zobaczycie swoje upragnione dwie kreseczki tego Wam życzę! :)
No dobra ale jak to zrobić? Ja jestem umówiona już do psychologa na wizytę bo czuje, że o szaleje. Każdy mówi "przestań myśleć", bla bla, tylko mnie to wściekła, bo jakby się dało, to bym nie musiała tu siedzieć teraz...
 
No dobra ale jak to zrobić? Ja jestem umówiona już do psychologa na wizytę bo czuje, że o szaleje. Każdy mówi "przestań myśleć", bla bla, tylko mnie to wściekła, bo jakby się dało, to bym nie musiała tu siedzieć teraz...
Wiem ze nie jest łatwo mi tez tak gadali i każdy miał dosyć jak tylko o tym wspomniałam. Wzięłam się w garść nie było lekko. Może mi tez szybciej to poszło bo staramy się od 5 cykli ale myśle ze gdybyśmy robili to dłużej bez efektów to tez byłoby gorzej się ogarnąć. Wiesz ze tez brałam pod uwagę taka rozmowę z osoba która wyjaśni wysłucha przede wszystkim bez krytyki i kwaśnej miny ze znowu ten temat czasami to jest lepsze porozmawiać z kimś kto jest neutralny :)
 
Wiem ze nie jest łatwo mi tez tak gadali i każdy miał dosyć jak tylko o tym wspomniałam. Wzięłam się w garść nie było lekko. Może mi tez szybciej to poszło bo staramy się od 5 cykli ale myśle ze gdybyśmy robili to dłużej bez efektów to tez byłoby gorzej się ogarnąć. Wiesz ze tez brałam pod uwagę taka rozmowę z osoba która wyjaśni wysłucha przede wszystkim bez krytyki i kwaśnej miny ze znowu ten temat czasami to jest lepsze porozmawiać z kimś kto jest neutralny :)
A napisz mi co ze sluzem? Utrzymuje sie ? Bo Ja od owu do @ przewaznie sucho a teraz leci raz przezroczysty raz bardziej biały, niby doświadczona A głupia bo człowiek nie pamięta takich rzeczy
 
A napisz mi co ze sluzem? Utrzymuje sie ? Bo Ja od owu do @ przewaznie sucho a teraz leci raz przezroczysty raz bardziej biały, niby doświadczona A głupia bo człowiek nie pamięta takich rzeczy
Ja mam biały ale na bieliźnie np śladów nie mam. Utrzymuje się w środku. Wiem ze niektóre dziewczyny są zalane nim. Chyba ze to się dopiero rozkręci.
 
reklama
Wiem co teraz czujesz ja nie wytrzymałam i poleciałam po test i o dziwo zrobiłam go o godzinie 13 i wyszedł. Jestem ciekawa co u Ciebie wyjdzie
 
Do góry