reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

fakt okropna ale co sie nie zrobi dla dzidziusia :) a twoje zachowanie jest normalne ja też czasem tak sie zachowuje jak ktoras zajdzie to mnie przez chwiole szlak trafia chodz zycze jak najlepiej bo to dzidzius malutki:) u nas w rodzince sie urodzilo malenstwo tez nie chcialam zobaczyc ale jak juz zobaczylam to wlaczylo sie dobra ciocia i niania nie moglam sie odkleic cudo małe ")
ja czekam na testy z allegro zamowilam takie po 1zł ale czulosc 10 maja
a co do lekarzy to juz pare mialam najgorszy byl ten ktory bez badan powiedzial ze juz jedno mam to nie znaczy ze drugie bedzie bo dziecko to jak wygranie miliona w totka zła byłam i smutna:wściekła/y:
Anetko badania robilam 22 dc norma od9 do 90 a mialam 30 wiec jak na ten dzien powinien byc wyzszy ja juz wszystkie chormony zrobilam estrogen wzorowy prolaktyna tarczyca i cytologia

Kochane ja uciekam po synka do przedszkola :) wlasnie bacia mi prezent sprawiła tunike ale musze pojechac i wybrac bo jedna dla mojej siostry jedna dla mnie i prezen dla Matiego bo nie moze ona przyjechac ......bede wieczorem miłego dnia:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :-)
To może i ja do Was dołączę :-)

Mam na imię Beata - mam 27 lat :-) Chyba naprawdę nieźle dopasowałyśmy się wiekowo ;-)
Od 8 lat biorę tabletki anty. 19 stycznia kończę ostatnie opakowanie i teraz Chcemy z mężem już dzidziusia :-)

W zeszłym tygodniu byłam u ginekologa. Powiedziała mi że od razu mam zacząć starania o dzidziusia, żebym nie czekała jakiegoś okresu po odstawieniu tabletek (tak jak inni o tym piszą), bo (podobno) od razu, po odstawieniu tabletek, jest najwyższe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.
Bardzo bym chciała (jak każda z nas) jak najszybciej zaciążyć, bo bardzo się napaliłam na dzidziusia :-)
 
witaj Beata :*
no dokładnie wiekowo fajnie się dobrałyśmy
życzę szybkiego zafasolkowania &&&&&&&
a Ty jestes rocznik 84??:)
a ja tak na chwilke wpadłam poki mojego nie ma i kawki sie napic:)
czy myslałyscie nad imionami??
 
Tak, jestem rocznik 84 :-)
Ja bardzo bym chciała dziewczynkę, mój mąż, natomiast, jak to facet, chłopca ;-)
Ale oczywiście najważniejsze, żeby było zdrowe.
Jako że ciągle myślę tylko o dziewczynce, to wybrałam już dla niej imię - Wiktora, Wiki ;-)
Nad chłopcem jeszcze się nie zastanawiałam, niech mąż pomyśli ;-)

A Wy jaki wybrałyście imiona? :-)
 
ja w porozumieniu z synem hehe na kompromis musialam isc to wybralismy ze dla dziewczynki Oliwia myslalam tez nad Wiktoria a dla chłopca trudniej było ale ja jestem za Przemkiem a moj mały za Szymonem :) ja chcialam od poczatku synka miec po od lat chciałam Mateusza miec
a tak pozatym to moje dziecko troche sie upiera nad dwoma imionami dla brata mateusz a dla siostry welma jak ta ze scoobi doo haha
 
Welma, ach te dzieci ;-)
Nawet podoba mi się ten Przemek, na pewno wezmę to imię pod uwagę :-) Dobrze jest jak ktoś coś podpowie, tyle tych imion jest, a jak przyjdzie co wybrać, to człowiek tylko kilka ma w głowie, a o tylu nie pamięta
 
no ja będe ustawac przy Przemku jak znam jakiegoś to fajny i przystojny:-D
Beata robiłaś jakieś badania już coś Ci kazała ginka robic??
znaczy bo widze że masz kotka np.toksoplazmoze
jeju ja sie tak nie moge doczekac testowania ciekawe czy lutka pomogla:):-) a kiedy testowanko ja mam na 26 ale moze wczesniej sprubuje
 
Ostatnia edycja:
Na razie nic nie kazała mi nie robić tylko "przytulać" się z mężem przynajmniej 2 razy w tygodniu zaraz po odstawieniu tabletek ;-)

Myślę że dam sobie 3 miesiące, jeżeli po tym czasie nie uda nam się, to zrobię sobie jakieś badania, no i oczywiście męża też wyśle na badania. Póki co na razie nic nie kazała mi robić.
Ginekolog zbadała mnie tylko na miejscu, czy mam w porządku jajniki i sprawdziła wyniki badań z cytologi, którą miałam pół roku temu (wyniki były OK). Także tylko tyle.

Powiem Ci że imię Mateusz też mi się podoba, nawet bardzo :-) natomiast mojej mamie się nie podoba, ale chyba nie będę jej słuchać, bo jak tak każdy będzie mi mówił jakie imię mu się podoba a jakie nie, to nigdy nie wybiorę żadnego, bo zawsze komuś jakieś imię się nie podoba :-/
 
no mi też bardzo sie podoba;-) 3 miesiace to krutki czas w porownaniu do mojego fakt kazdy miesiac czy dwa czy trzy to dla nas każdej sporo ja robilam wszystkie badania i sa ok oprocz progesteronu ciut za niski ale rzeby mojego wyslac to nie wiem co zrobie na głowie bede musiała stanac:rofl2: ja sie nikim nie sugeruje co do imion bo to jak piszesz mozesz wkoncu rzadnego nie wybrac bo sa rozne gusta ale to nasze dziecko a nie ich :) a kiedy najblizsze testowanko??
 
reklama
Wiesz co agnieszkak2, przyznam Ci się że ja nie za bardzo na tym wszystkim się znam.. :wściekła/y:
Chodzi o testowanie temaperatury lub jakieś leki? Nie wiem, nie znam się jeszcze na tym wszystkim, chyba na razie pójdę ze wszystkim na żywioł. Dopiero jak po tych 3 miesiącach nam nie wyjdzie, to nauczę się tych wszystkich rzeczy i będę je robić, ale na razie, póki co, ciemna ze mnie masa, naprawdę, wstyd się przyznać... :zawstydzona/y:

PS. ja też jestem z sierpnia 1984 :-)
 
Do góry