reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Noelle wykresik masz typowo ciążowy, tempka szybciutko poszybowała Ci wysoko także bądź dobrej myśli :)

Myniu a co się stało? Mocno się poprztykaliście?
 
reklama
margotka86 żebys miała racje.Dałabym sobie reke uciąc żeby to był fasolkowaty wykres. Dzisiaj smigam po testy i cóż,idąc za przykładem sailor bede sie testowac czesto;D nie zaszkodzi a może coś tam wypatrze:DOgólnie mam wahania nastroju:/ To przez to wyczekiwanie wszechstronne:/
Mynia_82 ja to sie wzoraj sciełam z moim męzuchem. W sumie nie wiem o co.Ale generalnie jego wina byla:D (jak zawsze);D
 
Myniu sos cytrynowy robi się tak... Maslo roztapiasz w garnuszku, dodajesz smietanki slodkiej, ociupinke soli i pieprzu, skorke z cytryny calej (otarta) i sok z polowki cytrynki, troszke podgotowujesz i gotowe :))
 
no i sie nakreciłam:szok: przejrzałam parenascie internetowych stron i wyczytałam wypowiedzi dziewczyn ,które testowały z efktem dwukresowym juz 9/10 dzien po owulacji. Tak wiec i ja sie wezme za testowanie,tylko najpierw musze testy 10 gdzies znalezc. A z tym moze byc problem:/

agnieszka116 Piekny masz suwaczek:D
 
Noelle dziękuję kochana:) Ty też niedługo taki będziesz miała :p
a co do testów to Sailor te z allegro sobie chwali i jak byś zamówiła to by Cię nie korciło żeby zrobić bo zanim dojdą :)
 
reklama
Do góry