reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stawianie macicy

Nataliee26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2018
Postów
30
Czy miała któraś z Was problem ze stawianiem się macicy ktore trwało cały dzień bez najmniejszej przerwy? Jakie mogą być przyczyny? Aktualnie 28 tydzień nam mija. Co o tym myślicie?
 
reklama
miałam takie stawianie macicy gdzieś ok. 30 tygodnia nie więcej dostałam wtedy silniejszą dawkę magnezu i lekarz kazał mi się oszczędzać to było w pierwszej ciąży więc mogłam sobie pozwolić na leżanko :)
 
Czy miała któraś z Was problem ze stawianiem się macicy ktore trwało cały dzień bez najmniejszej przerwy? Jakie mogą być przyczyny? Aktualnie 28 tydzień nam mija. Co o tym myślicie?
Ja myślę że takie rzeczy powinno się jak najszybciej konsultować z lekarzem. Może to tylko skurcze przepowiadające a może też od tego skracać się szyjką.
 
Do góry