reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Milenka887 czy masz już tą szynę do spania na boku? Jak się sprawdza?. Ja dziś będę zamawiać ☺.
Sylwek0512 rozmawiałam dziś z panią Maria i szyna będzie pasować do naszych bucików ☺.
Juscza3700 ja bez facebokowa jestem, miałam nadzieję że tu będzie z kim się wymieniać doświadczeniami. Ale niestety mało kto i rzadko się odzywa.
 
reklama
AmMaWi hejka długo mnie nie było ale jesteśmy w trakcie przeprowadzki i po prostu mamy armagedon[emoji23]jeszcze nie zamówiłam tej szyny niestety właśnie przez przeprowadzkę ale jak już tylko dojdziemy do ładu że wszystkim to bd zamawiać [emoji4]jak będziesz miała już tą szynę to wstaw zdjęcie jak malutka w niej śpi na boku będę wdzięczna [emoji6]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a w tej szynie to tylko spac mozna czy w ciagu dnia tez? Jaki jest czas realizacji? AmMaWi Ty sie po nia wybierasz do poznania czy Ci przysla jakos?
 
AmMaWi jak wygladaja te kontrole na nieklanskiej? Kto oglada dzieciaczki? Jakos bardzo szczegolowo sprawdzaja te stopki? My sie wybieramy w polowie sierpnia.
 
Sylwek0512 szyna zostanie mi wysłana w przyszłym tygodniu po opłaceniu. Łączny koszt z przesyłką 270 złotych. Nie wiem czy nadaje się do noszenia w dzień, nie zapytałam bo na ostatniej kontroli lekarz orzekł że wystarczy już tylko spanie w szynie. Kontrolą czasem zajmuje się Czop a czasem jego świta. Sprawdzana jest ruchomości stopek. Cała kontrola trwa z 5 minut, wszystko jest jak w fabryce na taśmie. Czop wyjmuje zdjęcie stopek sprzed leczenia pokazuje osobom które są z nim i następuje sprawdzenie jak to wygląda na chwilę obecną. Przygotuj sobie listę pytań i weź ze sobą szynę z bucikami. Jeżeli nie chcesz stać w kolejce to przyjdź już koło 9. Jest tak jak przy gipsowaniu, decyduje kolejność przyjścia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry