reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Oceńcie to zdj ;-)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-01-15-10-54-37-1.png
    Screenshot_2018-01-15-10-54-37-1.png
    122,2 KB · Wyświetleń: 599
reklama
Mysia1992 no na tym zdjęciu już ładniej te paluszki są ustawione więc wszystko możliwe że po prostu tak SB ustawia palce ale musisz zwracać na to uwagę i poprawiać synkowi jeżeli bd układał stopkę i skręcał paluszki do środka mój synek czasami potrafi SB skręcać obie stopki razem z paluszkami do środka wtedy ja mu ta stopkę dotykam i on przestaje tak robić pamiętaj ze jak cokolwiek zacznie cię niepokoić warto to skontrolować u innego specjalisty lepiej mieć opinie od dwóch lekarzy niż np tylko od jednego bo jeden może twierdzić że ok jest wszystko a drugi może stwierdzić że coś może a nie musi się dziać tak naprawdę teraz nas rodziców jest największą rola w tym żeby pilnować stopek bo to my jako pierwsi zauważymy jeżeli coś się zacznie dziać jak tylko zapali ci się jakaś czerwona lampka że coś jest nie tak i cóż mozezaczynac się dziać warto skonsultować z innym ortopeda. Na dzień dzisiejszy moim zdanie (jako rodzica dziecka z SKS)stopka jest super ale to nie znaczy żeby przestać być czujnym pozdrawiam [emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516018626-845dfc70ae26acc0-aaaaaa.jpeg
jak miał 19mc potrafił stanąć tak że myślałam że zaczyna się nawrót bo też paluszki do środka lecialy

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516018708-96cedf223209d99a-aaaaaa.jpeg
a to zdjęcie jest z października i tak stawia stopki jak mi się uda to dziś zrobię mu zdjęcie jak teraz stawia i wstawie

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysia1992 na drugim zdjęciu paluszki wyglądają dużo lepiej. Ale myślę że warto skonsultować co na ten temat uważa inny lekarz.
Milenka887 u Twojego synka nikt kto nie wie nie powiedziałby że była jakaś wada ☺
 
1516053000-8e380511af7e226b-aaaaaa.jpeg
a tak wyglądają stopki na dzień dzisiejszy oczywiście zdjęcie robione na szybko bo synek nie chciał leżeć ale udało mu się podkurczyc nóżki i postawić na łóżku na chwilkę jak się uda to jutro zrobię jak stoi na podłodze[emoji6]no chyba że bd uciekał hehe [emoji23]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AmMaWi dziękuję że tak uważasz [emoji4]mam nadzieję że już tak zostanie narazie mamy w planach szynę do minimum 5rz i mam nadzieję że dalej synek bd ja tolerował i jak do tej pory będzie super bez buntu czas pokaże oby jak najdluzej

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też na szczęście narazie buntu nie ma i mam nadzieję ze tak zostanie. Ponieważ mąż ma wątpliwości dotyczące sposobu chodzenia córki zdecydowałam się na to że pojadę na kontrolę do tego slynnego Wiednia. Od początku z mężem zakładaliśmy że jeżeli którekolwiek z nas ma wątpliwości to szukamy kontroli. Mi się wydaje że wszystko jest w najlepszym porządku, ale obydwoje musimy mieć spokojną głowę.
 
reklama
AmMaWi a mogłabyś wstawić krótki filmik(jak się da)jak córcia chodzi?ja po rozmowie z mężem doszłam do wniosku że zmienimy szynę i buty na mitchella i chyba zrezygnuje z tej łamanej bo synek może SB w niej ruszać stopami a tak nie powinno być teraz mamy kontrolę 30stycznia więc zapytam o zmianę ust kata tzn z 2 dziurki na 3 bo synek się denerwuje jak ma na tej drugiej i jak ma wygięte te stopy na zewnątrz i się budzi w nocy

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry