reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Zapisałam sie juz do Dr. Napiątka. Co prawda sa odległe terminy ale udało mi sie zapisac na 5 listopada , bo tak normalnie to dopiero za półtora miesiaca. Ale ze wzgledu na moja sytuacje zapisali mnie jak najszybciej. Mam nadzieje ze ten lekarz mi pomoze.
 
Witam, ma taki sam problem jak Państwo w poniedziałek urodził się nam synek ze stopą końsko - szpotawą ma już założony opatrunek gipsowy. Czytając Pański post nabrałem nadziei, że nam także możne udać się wyleczyć nasze dziecko.My także pochodzimy z Podkarpacia ( konkretnie Przemyśl) bardzo bym prosił o podanie kontaktu z lekarzem , u którego Państwo leczą swoje Dziecko- serdecznie pozdrawiam !!!:sad:
 
Witam - mój synek ma dwa dni urodził się także z wadą sks, ma już założone opatrunki gipsowe na obu nóżkach. Po wyjściu ze szpitala będziemy się starać o prywatne konsultacje z jakimś specjalistą w tej dziedzinie. Bardzo obawialiśmy się czy Krzyś będzie mógł chodzić lecz czytając te wszystkie posty na forum nadzieja wraca i myślę,że nam także uda się wyleczyć synka - serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
 
Jesli ma Pan jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to proszę sie zapisać na wizytę do prof. Napiontka. :tak: On jest naprawde najlepszy w SKS.
 
Witam

Bardzo proszę o kontakt mam, które miały te same problemy, czyli stopki końsko-szpotawe u niemowlęcia.

Najlepiej przez kontakt Gadu-gadu: 8941491.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry