reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Stosunek w 2 trymestrze ciąży

Annaaj112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
39
Witam.
Jestem w 23 tygodniu ciąży. Od pewnego czasu po stosunku (używamy z mężem prezerwatyw aby uniknąć jakichkolwiek infekcji) zauważyłam nadmiar śluzu z małą kropka brązowego śluzu. Reszta śluzu jest przezroczysto biała ale jest jej zaraz po stosunku dużo więcej niż zwykle.

Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień dlatego chciałam się poradzić tutaj przed ponieważ bardzo mnie to martwi i nie wiem czy to normalne a to moja pierwsza ciąża po kilkukrotnych wcześniejszych poronieniach w 1 trymestrze.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
 
reklama

szarcia

06.2009/01.2011
Dołączył(a)
25 Listopad 2008
Postów
5 078
Nie masz się co martwić. Wszystko jest tam rozpulchniona i wrażliwe, więc być może po prostu pękło jakieś naczynko i tyle. Nie panikuj.
 

crainte

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2022
Postów
761
Ja w ciąży dwukrotnie plamiłam i za każdym razem pierwsze pytanie ginekolog to było, czy był stosunek🙂
 

Magda562

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2022
Postów
33
Czasami nawet po badaniu ginekologicznym możesz mieć takie coś. Nie przejmuj się, ale wstrzymaj się do wizyty i powiedz o tym lekarzowi.
 
Do góry