reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek w 2 trymestrze ciąży

Annaaj112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
39
Witam.
Jestem w 23 tygodniu ciąży. Od pewnego czasu po stosunku (używamy z mężem prezerwatyw aby uniknąć jakichkolwiek infekcji) zauważyłam nadmiar śluzu z małą kropka brązowego śluzu. Reszta śluzu jest przezroczysto biała ale jest jej zaraz po stosunku dużo więcej niż zwykle.

Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień dlatego chciałam się poradzić tutaj przed ponieważ bardzo mnie to martwi i nie wiem czy to normalne a to moja pierwsza ciąża po kilkukrotnych wcześniejszych poronieniach w 1 trymestrze.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
 
reklama
Nie masz się co martwić. Wszystko jest tam rozpulchniona i wrażliwe, więc być może po prostu pękło jakieś naczynko i tyle. Nie panikuj.
 
Ja w ciąży dwukrotnie plamiłam i za każdym razem pierwsze pytanie ginekolog to było, czy był stosunek🙂
 
Czasami nawet po badaniu ginekologicznym możesz mieć takie coś. Nie przejmuj się, ale wstrzymaj się do wizyty i powiedz o tym lekarzowi.
 
Do góry