reklama

Straszny uparciuch

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez jamajka*, 26 Lipiec 2011.

1. jamajka*

jamajka* Fanka BB :)

Dziewczyny poradźcie coś mój syn nie chce chodzić jak gdzieś wychodzimy bez wózka to jeśli nie idziemy tam gdzie on chce to potrafi usiąść na ziemi i się nie ruszyć. Nie pomaga przekonywanie, proszenie czy groźby już nie wiem co robić ile można stać nad dzieckiem i czekać aż wstanie, a już nie mam siły go nosić na rękach.

2. _louise_

_louise_ Fanka BB :)

nie wiem-moze zacznij klasc pare krokow przed nim cos atrakcyjnego-np jakas zabawke albo cos innego.albo odejdz kawalek od niego i ze smiechem powiedz i pokaz "papa"-moze wtedy zacznie cie gonic....albo pokazuj mu wszystko dokola i mow:to jest drzewo a to kwiatek...itp

3. reklama
  4. Magnez1

Magnez1 Fanka BB :)

Może odejdź kilka metrów i rób coś na ziemi (rysuj, buduj, oglądaj) a nuz sie zainteresuje. A jesli nie, to może nie warto stać, tylko sobie koło niego usiąść, po co się męćzyć. A wtedy można zagadać w innym temacie, i okrężna droga uda sie dojść do celu.

5. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

jamajka a on wogole nie chce chodzic bez wozka to np powiedz mu ze ty idziesz a on musi zostac w domu bo nie chce isc, w drodze zrob papa i odejdz ....mozesz np sprubowac sie schowac tak abys ty widział dziecko a on ciebie nie

6. jamajka*

jamajka* Fanka BB :)

Dziewczyny już próbowałam się chować ale na niego to nie działa,zaprze się i nie idzie tylko chce na ręce by go nosić.

7. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

najwazniejsze abys sie nie poddawała, bo dziecko wyczuje ze on rzadzi

8. Ewafoto

Ewafoto Fanka BB :)

Skąd ja to znam :)
    MOje dziecko tez jest uparciuchem - potrafi położyć się na podłodze i ryczeć, na szczęście zauważyłam, ze już jej to zaczyna przechodzić, teraz skończyła 3 lata, a takie zachowanie, o jakim piszesz było u niej najbardziej nasilone w okolicach 2,5 roku.

Pozdrawiam, Ewa
    FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

9. wanilla

wanilla Zaangażowana w BB

Nie daj się małemu uparciuchowi!!! Bądź wytrwała :). Powodzenia!

10. reklama

Poleć forum