reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stres w ciąży,pytanie do Mam

Dziś byłam i jestem nadal nerwowa ...za dużo myślę ..martwię się ..to jest silniejsze ode mnie ..staram się zająć myśli czymkolwiek innym ..pomarzyć ...cokolwiek byle by nie czuć zdenerwowania ..mój Tomek dziś miał mnie dość..ostoja spokoju ..miałam pretensje o dosłownie wszystko ..ja bym sama ze sobą nie wytrzymała. .może to stres przed jutrzejszym badaniem ..nie wiem..może po prostu nie mam komu się wygadać i to też ma z tym dużo wspólnego..mam jednak nadzieję,że miną i nie zaszkodzą maleństwu w żaden sposób
 
reklama
Do góry