reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Studia a urlop rodzicielski

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
1 680
Nie znalazlam nigdzie wątku o studiujących mamach. Czy sa tu jakies? Mam takie pytanie, jestem w drugiej polowie urlopu macierzyńskiego (rodzicielskiego), studiuje zaocznie, czy istnieje jakas szansa na zmniejszenie godzin praktyk studenckich ze względu na urlop macierzyński? Mam 320h na semestr, obecna sytuacja covidowa sprawy nie ulatwia i po prostu nie dam rady wyrobić tyle godzin i pogodzić tego z opieka nad córka.
 
reklama
Nie znalazlam nigdzie wątku o studiujących mamach. Czy sa tu jakies? Mam takie pytanie, jestem w drugiej polowie urlopu macierzyńskiego (rodzicielskiego), studiuje zaocznie, czy istnieje jakas szansa na zmniejszenie godzin praktyk studenckich ze względu na urlop macierzyński? Mam 320h na semestr, obecna sytuacja covidowa sprawy nie ulatwia i po prostu nie dam rady wyrobić tyle godzin i pogodzić tego z opieka nad córka.
A pracowałaś podczas ciąży w zawodzie, albo przybliżonym zawodzie ?
 
Nie znalazlam nigdzie wątku o studiujących mamach. Czy sa tu jakies? Mam takie pytanie, jestem w drugiej polowie urlopu macierzyńskiego (rodzicielskiego), studiuje zaocznie, czy istnieje jakas szansa na zmniejszenie godzin praktyk studenckich ze względu na urlop macierzyński? Mam 320h na semestr, obecna sytuacja covidowa sprawy nie ulatwia i po prostu nie dam rady wyrobić tyle godzin i pogodzić tego z opieka nad córka.
Możesz wziąć urlop dziekański i praktyki realizować podczas urlopu albo podczas dziekanki opiekować się dzieckiem a praktyki realizować, kiedy dziecko będzie w żłobku.
 
Do góry